Wczytuję dane...
Model: 11058
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972073570
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Balansująca żabka to zabawka dla dzieci - zarówno chłopców, jak i dziewczynek - w wieku od 3 roku życia.

Balansująca żabka jest grą zręcznościową, która na pierwszy rzut oka wydaje się prosta, ale już po kilku minutach zabawy, dziecko stwierdzi, że ułożenie na ruchomej żabce wszystkich elementów nie jest tak łatwe, jak się mogło się zdawać. Aby osiągnąć sukces w grze, dziecko będzie musiało wykazać się dużymi zdolnościami manualnymi. Zabawka dla dzieci balansująca żabka pomoże Twojemu dziecku poprawić zdolność do utrzymania koncentracji i da mu okazję, by wykazało się dużym opanowaniem, gdy na początku nie wszystko będzie szło po jego myśli. Wraz z ćwiczeniami przyjdą jednak sukcesy, co nauczy dziecko, że nauka czyni mistrza.

Gra zręcznościowa balansująca żabka wykonana została ze starannie przygotowanego i zabarwionego drewna. Balansująca żabka, dzięki intensywnym kolorom na pewno przykuje uwagę Twojego dziecka. Jasna zieleń większości elementów i żółte fragmenty zabawki ożywią wygląd dziecięcego pokoju. Ładne wzory namalowane na drewnianych elementach balansującej żabki na pewno spodobają się maluchowi, a sympatyczna twarz zwierzątka sprawi, że dziecko z pewnością polubi zabawkę.

Zabawka dla dzieci balansująca żabka nie zajmie w twoim domu wiele przestrzeni - jej wymiary to 16 x 2 x 8 cm. Jest też lekka - ma wagę to 0,23 kg. W skład zestawu wchodzą: 1 duży element - balansująca żabka, 18 mniejszych klocków oraz 1 drewniana kostka.

Zasady:

Każda ze ścianek kostki ma obrazek odpowiadający obrazkowi na klocku. Po ustaleniu kolejności, każdy z graczy wykonuje rzut kostką i stara się umieścić wylosowany klocek na głowie żabki. Oczywiście niektóre klocki będzie umieścić łatwiej, inne trudniej, a dodatkowym utrudnieniem będzie zastany po poprzednim graczu układ klocków. Dobry gracz nie dość, że umieści wylosowany klocek na konstrukcji, to jeszcze zrobi to tak, że kolejny zawodnik nie będzie w stanie dodać do niej swojego. Wygrywa ten, który doda do konstrukcji ostatni klocek.

Gra została wyprodukowana przez SMALL FOOT - niemiecką markę charakteryzującą się wysoką jakością i dużą dbałością o bezpieczeństwo wytwarzanych produktów. Firma szczególnie troszczy się o środowisko - drewno uzyskiwane do wytwarzania zabawek pozyskiwane jest z ponownego zalesienia.

Sklep Maludas oferuje wiele zabawek, dzięki którym twoje dziecko będzie się uczyć i rozwijać przez zabawę. Staramy się, by cena zabawek była dla ciebie zawsze jak najkorzystniejsza. Już dziś kup balansującą żabkę - grę zręcznościową, która pochłonie Twoje dziecko na wiele godzin!

Wymiary: 16 x 2 x 8 cm

Materiał: drewno/

Waga: 0,23 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...