Wczytuję dane...
Model: 7358
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972073587
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Gra ludo chińczyk to jedna z najbardziej lubianych gier planszowych - nie bez powodu. Zasady są dobrze wypracowane, a rywalizacja bardzo zabawna. Ta gra w chińczyka dla dzieci wyposażona jest w kolorowe figurki, które maluchy na pewno pokochają. Wszystkie elementy wykonane są z drewna i pomalowane nietoksycznymi farbami. Chińczyk gra planszowa firmy Small Foot przeznaczona jest dla dzieci od 4 roku życia.

Gra w chińczyka - jakie są zasady?

Gra wyposażona jest w 16 pionków. Dostępne są myszki, kotki i biedronka. W grze mogą wziąć udział 2 - 4 osoby i każda z nich wybiera swoje cztery pionki. Każdy zawodnik ma swój kolorowy domek i bazę. Drewniana kulka do gry oznaczona jest dużymi cyferkami. Wygrywa ten gracz, który jako pierwszy przeprowadzi swoje cztery pionki przez całą planszę. Grę rozpoczyna się od trzech rzutów. Zawodnik, który wyrzuci szóstkę może wystawić do gry pierwszy pionek. Szóstka uprawnia do: wystawienia pionka i kolejnego rzutu (limitem są 3 rzuty). Za każdym razem wybrać należy jedną opcję. Jeśli gracz wybierze kolejny rzut, suma cyfr tworzy liczbę pól do przejścia - na przykład 6 plus 5 lub 6 razy 2 plus 5. Gdy pionek napotka figurkę przeciwnika, druga figurka musi wrócić do swojego domku i ponownie wyrzucić szóstkę. Kiedy już wyłoniony zostanie zwycięzca, pozostali gracze mogą kontynuować grę.

Chińczyk gra planszowa dla dzieci to kolorowa gra, która na pewno zaangażuje wszystkich graczy. Gra ludo chińczyk mierzy około 27 x 27 x 1,5 cm i waży 0,32 kg. Gra w chińczyka to świetne urozmaicenie długich wieczorów, wspólnych wyjazdów i pobytu w plenerze. Gra ludo chińczyk odpowiada zarówno młodszym, jak też starszym dzieciom i dorosłym!

Ta kolorowa gra ludo chińczyk to produkt cenionej firmy Small Foot. Marka znana jest z produkcji ekologicznych zabawek, uwielbianych przez dzieci. Taka zabawka zachęci dziecko do spędzenia czasu z daleka od elektrycznych gadżetów. Nasz sklep oferuje duży wybór zabawek przyjaznych dla dzieci. Atrakcyjna cena to dodatkowy atut tych jakościowych, trwałych produktów. Kup drewnianą grę w chińczyka i zorganizuj dziecku kreatywną zabawę!

Wymiary: około 27 x 27 x 1,5 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,32 kg

Wiek: od 4 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...