Wczytuję dane...
Model: 3494
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972034946
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Gra domino to jedna z najpopularniejszych zabaw. Domino sześciokolorowe lubiane jest przez młodszych i starszych miłośników gier. Ta gra domino uczy liczenia i kategoryzowania, dzięki czemu rozwija umiejętności analitycznego myślenia i pamięć. To tradycyjna gra, która zachęci dziecko do zabawy bez elektrycznych gadżetów.

Domino sześciokolorowe składa się 28 elementów. Każdy z nich jest dwukolorowy i przedstawia dwie cyfry za pomocą kropeczek. Gra domino polega na rywalizacji co najmniej 2 osób. Elementy domino należy rozłożyć kropkami do spodu, aby grający nie mogli odgadnąć ukrytej liczby kropek i ich kolorów. Jedna z osób odkrywa pierwszy element. Następnie pozostali gracze, odkrywają następne elementy i dopasowują je do siebie. To domino sześciokolorowe umożliwia dopasowanie elementów domina, pod względem kolorów i cyfr. Zgadzać muszą się obydwa aspekty. Grę wygrywa osoba, która jako pierwsza dopasuje wszystkie swoje elementy domina. Można także ustalać własne zasady (np. dopasowywać do siebie klocki z identycznymi kolorami, bez względu na ilość kropek, lub jak w tradycyjnym domino tylko klocki o tych samych wartościach, bez brania pod uwagę kolorów)!

Gra domino to zabawa idealna na długie wieczory, ale także wyjazdy. Każdy leniwy dzień warto urozmaicić tą ciekawą i lubianą grą. To domino sześciokolorowe może także posłużyć do nauki dodawania, mnożenia i innych działań matematycznych. Gra domino składa się z elementów wykonanych z tworzywa syntetycznego, które wykazuje się wysokim stopniem wytrzymałości i odporności na czynniki mechaniczne. Cała gra domino umieszczona jest w dekoracyjnym pudełku, dzięki czemu idealnie prezentuje się jako upominek. Wszystkie elementy bardzo łatwo jest umieścić, przechować i przenosić w praktycznym pudełku.

Producentem tej zabawki edukacyjnej jest firma Small Foot, znana z zabawek rozwojowych i kreatywnych. Nasz sklep oferuje szeroką gamę zabawek edukacyjnych, lubianych i przyjaznych dla dzieci. Jedną z zalet tych jakościowych i trwałych produktów jest atrakcyjna cena. Kup grę domino i zorganizujcie ciekawą zabawę!

Wymiary: pudełko około 19 x 11 x 3,5 cm, domino około 5 x 2,5 x 1 cm

Materiał: syntetyczny

Waga: 0,54 kg

Wiek: od 5 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...