Wczytuję dane...
Model: 6257
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972062574
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Chińczyk gra planszowa marki Small Foot na pewno spodoba się każdemu dziecku. Gra w chińczyka to jedna z najpopularniejszych i najbardziej angażujących gier planszowych. Ta gra została wykonana z drewna i wyposażona w przyjazne figurki - zwierzątka. Plansza wykonana ze szlachetnego drewna, nie straci swoich walorów mimo upływu lat.

Gra chińczyk farma składa się z wytrzymałej drewnianej planszy, szesnastu figurek i dwóch drewnianych kostek do gry. Pionki to lubiane zwierzątka: myszki, krówki, owieczki i osiołki. Jakie są zasady gry? Udział w grze biorą dwie, trzy lub cztery osoby. Należy przebyć całą planszę od bazy aż do domku. Wygrywa ten zawodnik, który pierwszy dotrze do domku! Bazy i domki urozmaicone są o uroczą grafikę i kolory. Na początku gry warto ustalić kolejność rzucania kostką. Następnie należy poukładać figurki w bazie. Każdy zawodnik ma do dyspozycji cztery figurki. Kolejno zawodnicy trzy razy rzucają kostką. Jeżeli wypadnie szóstka, gracz może umiejscowić pierwszego pionka w bazie. Za każdym razem gdy wypadnie numer 6, można wyprowadzić kolejnego pionka. Każda szóstka umożliwia kolejny rzut - można tak rzucać 3 razy. Możliwa jest także rezygnacja z nowego pionka, aby w zamian uzyskać dodatkowy rzut. Suma liczby 6 i dodatkowego rzutu, określi liczbę pól możliwych do przebycia. Jeżeli pionek jednego zawodnika zajmie miejsce zwierzaka drugiej osoby, wtedy przegrana figurka wraca do bazy i próbuje jeszcze raz.

Gra w chińczyka to doskonała zabawa dla całej rodziny i grona znajomych. Chińczyk gra planszowa marki Small Foot przeznaczona jest dla dzieci od 4 roku życia. Gra chińczyk farma mierzy około 29 x 29 x 1,5 cm i waży 0,44 kg.

Gra ludo chińczyk to bezpieczna zabawka, renomowanej marki Small Foot. Ta firma to uznany producent zabawek ekologicznych, kreatywnych i rozwojowych. Nasz sklep oferuje duży wybór zabawek przyjaznych dla dziecka. Atrakcyjna cena to dodatkowy atut tych jakościowych produktów. Kup grę planszową Chińczyk ze zwierzątkami i cieszcie się świetną zabawą.

Wymiary: około 29 x 29 x 1,5 cm
Materiał: drewno
Waga: 0,44 kg
Wiek: od 4 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...