Wczytuję dane...
Model: 7558
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972075581
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Przyjemne uczucie adrenaliny i ekscytacji towarzyszy naszym malcom od początku poznawania świata. Wszystko jest bowiem dla nich takie nowe i niezwykłe. By wesprzeć ich rozwój warto zatem sięgnąć po edukacyjne zabawki drewniane marki Small Foot.

Piętrowy tor wyścigowy dla dzieci to jedna z propozycji producenta na wspólne spędzanie wolnego czasu rodzica ze swoim szkrabem. Artykuł wykonany został w trwałego drewna, dzięki czemu zabawka nie niszczy się i służy na wiele lat. W dobie konsumpcjonizmu to niezwykła odmiana i możliwość przekazywania przedmiotu z pokolenia na pokolenie.

Piętrowy tor wyścigowy zabawka waży zaledwie 0,76 kg i ma poręczne wymiary 25 x 10 x 29 cm. To idealny artykuł dla małych rączek, gdyż dedykowany jest malcom już od 18 miesiąca życia. Warto zatem dopisać go do listy mikołajkowych lub urodzinowych prezentów dla najmłodszych. Piętrowy tor wyścigowy dla dzieci wykonany został w pięknych kolorach, które zachwycą dziecko. Do zestawu dołączone są 4 malutkie samochodziki, które mają za zadanie poruszanie się po wyznaczonej trasie. Samochodziki z racji tego, że nia mają określonego przodu, tyłu, góry i spodu mają możliwość poruszania się w dwóch płaszczyznach, dzięki czemu zjeżdżając na niższe poziomy toru bez trudu przemieszczają się płynnie dalej.  Zabawka zainteresuje każdego malucha bez względu na wiek czy płeć.

Kup piętrowy tor wyścigowy dla dzieci, a zaskoczy Cię jak szybko Twój szkrab opanuje sztukę swobodnego i beztroskiego poruszania się po trasie przejazdu. Szybki zjazd samochodzików spowoduje ogrom radości i wywoła uśmiech na małych buziach. Przekonasz się jak łatwo nauczy się samodzielnego operowania malutkimi pojazdami wzdłuż toru i ile innych możliwości zabawy z jego wykorzystaniem potrafi wymyślić mały szkrab. Tak niewiele potrzeba, by pobudzić wyobraźnię. Zabawki dla najmłodszych nie muszą być głośne, zawierać masę dźwięków i pobudzać wiele bodźców naraz - przykładem na prosty i edukacyjny gadżet jest właśnie piętrowy tor wyścigowy zabawka. Stymuluje malca poprzez swoje kolory i nieskomplikowana budowę. To niezwykłe jak wiele radości i śmiechu przynosi ta sprytna zabawka.

Wymiary: 25 x 10 x 29 cm
Materiał: drewno
Waga: 0,76 kg
Wiek: od 18 miesiąca życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...