Wczytuję dane...
Model: 7570
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972053152
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Przeplatanie myszki przez ser to zabawka zręcznościowa w bardzo atrakcyjnej dla dziecka formie. Przeplatanki, wspomagają rozwój umiejętności motorycznych dziecka. Dobrze rozwinięte zdolności manualne ułatwiają naukę pisania i wykonywania prac zręcznościowych w kolejnych etapach życia. Przeplatanie myszki przez ser, a zwłaszcza jej z tego sera wyplątywanie, to zabawa bardzo ciekawa dla dziecka.

Drewniany ser o dużych wymiarach (14 x 5 x 9 cm) i niewielkiej wadze (0,26 kg), przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia. Ser i mysz, wykonane są z selekcjonowanego, ekologicznego drewna. Za pomocą drewnianej figurki, przymocowanej do sznurka, dziecko karmi mysz. Samo przeplatanie nie sprawi dziecku trudności, ponieważ wielkość dziur jest odpowiednio dostosowana. Odplątywanie z kolei, stanowi urozmaicenie i świetne ćwiczenie sprawności manualnej. Dzięki temu, ta zabawka zręcznościowa bardzo dobrze spełnia swoją rolę. Dodatkowo, tę lekką zabawkę dziecko może zabrać ze sobą wszędzie! Przeplatanie myszki przez ser to zabawka zręcznościowa, która umożliwi ćwiczenia w samochodzie, w domu, podczas pikniku czy spotkania rodzinnego. Warto zaopatrzyć w taką zabawkę każde dziecko, a na pewno powstaną różnego rodzaju gry i zawody zręcznościowe. To świetny pomysł, urozmaicenia czasu wolnego dziecka. Im szybciej uda się odplątać mysz, tym bardziej dziecko będzie zadowolone ze swoich postępów. Doskonalenie umiejętności manualnych, z pomocą drewnianego sera i myszy to bardzo przyjazna i ciekawa forma zabawy rozwojowej. 

Zabawka zręcznościowa - przeplatanie myszki przez ser to bezpieczna, drewniana zabawka cenionej firmy Small Foot. Ta zabawka zręcznościowa umożliwi rozwój poprzez świetną zabawę. Nasz sklep oferuje duży wybór zabawek rozwojowych, zręcznościowych i kreatywnych. Kierujemy się dobrem najmłodszych, dlatego dobieramy produkty sprawdzonych firm. Atrakcyjna cena to dodatkowy atut tych jakościowych i trwałych zabawek. Kup zabawkę zręcznościową przeplatanie myszki przez ser i obserwuj jak Twoje dziecko się rozwija.

Wymiary: 14 x 5 x 9 cm

Materiał: drewno/tekstylia

Waga: 0,26 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...