Wczytuję dane...

Infrastruktura

Większość chłopców od najmłodszych lat wykazuje zainteresowania motoryzacyjne, które przejawiają się między innymi częstszym sięganiem po różnego typu pojazdy niż lalki czy misie. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodziców i ich pociech, oferujemy w kategorii infrastruktura- pojazdy szereg produktów, które przypadną do gustu małemu chłopcu i nie tylko. Umożliwią fascynującą zabawę z użyciem samochodzików, które przez cały czas mogą być wprawiane w ruch.

Czytaj więcej...

W zabawie mogą towarzyszyć dzieciom rodzice, a zwłaszcza ojcowie, którzy w czasach swojej młodości prawdopodobnie nie mieli do czynienia z tak kolorowymi i multifunkcyjnymi zabawkami. Zatem, kup produkt i zyskaj wiele korzyści w jednym: uśmiech malucha, powrót do przeszłości ojca lub matki oraz niekończące się pomysły na wspólne spędzanie czasu.


W tej kategorii nasz sklep oferuje różnorodne zabawki, które wykorzystują lub wymagają użycia najpopularniejszych pojazdów. W ofercie znajdują się piętrowe tory wyścigowe,które zachwycają nie tylko swoją kolorystyką, ale przede wszystkim konstrukcją. Raz wprawione w ruch autko, z coraz większą prędkością porusza się w dół budowli, by w końcu zatrzymać się u jej stóp. Dostępne są produkty bardzo klasyczne i minimalistyczne, jak i bardzo artystyczne przypominające wizerunek krokodyla. Niektóre z nich wyposażone są dodatkowo w miejsca parkingowe. W asortymencie tej kategorii znajduje się również oddzielnie piętrowy parking samochodowy.


W niniejszej grupie produktowej posiadamy również kolejki górskie, które od lat cieszą się ogromnym uznaniem wśród najmłodszych odbiorców. Klasyczna mini kolejka dedykowana jest kilkulatkom, z kolei podwieszana kolejka górska o większym stopniu skomplikowania przeznaczona jest dla starszych dzieci, najlepiej w wieku nastoletnim. Oprócz tego, w asortymencie posiadamy dźwigi budowlane oraz przejazd kolejowy, a także edukacyjne znaki drogowe. Cena poszczególnych produktów uzależniona jest od wielkości konkretnej zabawki, materiału oraz jej dodatkowych funkcji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów