Wczytuję dane...
Model: 10343
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: brak. PLN
Producent: Small Foot

Nasze dzieci żyją w czasach wielkiego ruchu drogowego. W zasadzie każdy mały chłopczyk i każda mała dziewczynka marzy o tym, by zostać kierowcą. Samochodziki zabawki stały się ulubionymi gadżetami dzieci bez względu na płeć i wiek. Zatem niezwykle istotna stała się edukacja małych odkrywców świata dotycząca zasad kierowania pojazdami i ruchu drogowego.

Marka Small Foot stworzyła gamę zabawek edukacyjnych, które poprzez doskonałą zabawę pozwalają najmłodszym poznać reguły jakim rządzą się kierowcy i uczestnicy ruchu. Jednym z takich artykułów jest piętrowy parking samochodowy dla dzieci. Wykonany został w drewna, dzięki czemu wyróżnia się spośród innych dostępnych na rynku zabawek trwałością i wytrzymałością. Produkt o wymiarach 30 x 45 x 39m cm przeznaczony jest dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Zabawka posiada wszystkie detale odzwierciedlające prawdziwy parking wielopoziomowy, z jakimi nasze malce mają okazję spotkać się na co dzień podczas wizyt w dużych centrach handlowych. Waży 3,15 kg, ale dzięki stabilnym elementom przenoszenie całości nie sprawia problemu.

Piętrowy parking samochodowy zabawka to sztandarowy produkt, który oferuje sklep internetowy Maludas. Do zestawu dołączone są dwa malutkie samochodziki, za pomocą których dziecko może swobodnie poruszać się po torze. Parking posiada windę, zjeżdżalnie i odpowiednie oznaczenia pionowe oraz poziome. Piętrowy parking samochodowy stanowi idealną propozycję na prezent urodzinowy dla malca, zwłaszcza fana pojazdów.

Kup teraz piętrowy parking samochodowy zabawka, aby przekonać się jak wiele radości niesie edukacja poprzez zabawę. Nauczysz dziecko zasad pierwszeństwa jakimi powinien się kierować w takich miejscach, tor umożliwi Wam również swobodną i niekontrolowaną zabawę w wyścigi i wiele innych możliwości. Nic Was nie ogranicza, poza własną wyobraźnią, pozwól więc swojemu malcowi samemu odkrywać świat przy twoim cichym wsparciu i niewielkiej pomocy. Zobacz ile niesie to za sobą satysfakcji, radości i szczęścia.

Wymiary: 30 x 45 x 39 cm

Materiał: drewno/syntetyczny

Waga: 3,15 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...