Wczytuję dane...
Model: 1495
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Drewniane stemple dla dzieci to kreatywny zestaw dla najmłodszych, zważając na to, że całość składa się przede wszystkim z liter alfabetu.

Stemple zabawka dzięki, której Twoje dziecko nauczy się z przyjemnością alfabetu. Maluch będzie mógł wykazać się kreatywnością w tworzeniu nowych słów oraz urozmaicaniu ich gwiazdkami czy serduszkami. W zestawie znajdują się aż 4 tusze: czerwony, żółty zielony i granatowy, by nauka była jeszcze bardziej kolorowa!

Pieczątki zachęcą do zabawy, a także pobudzą chęć do nauki. Maluch na pewno nie będzie się nudził.

Pieczątka zabawka w całości została wykonana z najwyższej jakości drewna, które jak każdy rodzic wie jest o wiele bardziej wytrzymałe niż plastikowe. Podstawka pod stempelki sprawi, że każdy z nich będzie miał swoje wyznaczone miejsce. Kolory, zdobiące każdy element, zachęcą dziecko do wspólnej zabawy.

Nasz sklep posiada bogaty asortyment drewnianych zabawek. To tylko przykładowa propozycja, której celem jest zainspirowanie rodzica do dalszych poszukiwań w sklepie internetowym Maludas. Wiadomo bowiem, że każde dziecko cechuje się innymi preferencjami i każde ucieszy się z innej zabawki, dlatego cena została idealnie dobra do każdego produkt. Kup i przekonaj się z jakości naszej sprzedaży.

Wymiary: 14 x 14 x 4,5 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,22 kg

Wiek: od 3 roku życia