Wczytuję dane...
Model: 6570
Realizacja zamówienia: 7 dni
EAN: 4020972065704
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Zapewnij swojemu dziecku przyjemną naukę dzięki tej cudownej zabawce! Być może zachęci Cię atrakcyjna cena i wysoka jakość!

Szukasz zabawki, dzięki której Twoje dziecko będzie się rozwijało szybko i prawidłowo? Chcesz znaleźć produkt, który przyniesie Twojej pociesze niebywałą frajdę? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Oferowana przez nasz sklep zabawka sprawdzi się wprost wyśmienicie! Kup prezent swojemu dziecku już teraz!

Opisywana zgadywanka macanka dla dzieci jest bardzo prosta w swojej istocie. Składa się z deski z wyciętymi dwoma okrągłymi otworami. Owa deska posiada także podpórki, żeby nie wywróciła się podczas zabawy. Do niej przymocowano sakwę, która z drugiej strony zabawki posiada zamek. To z tamtej strony rodzic włoży przedmiot, który dziecko będzie musiało rozpoznać. Sakwa została wykonana z wysokiej jakości materiału w kolorze niebieskim.

Dziecko niezwykle się rozwija podczas zabawy. Ten produkt będzie wymagał od Twojej pociechy logicznego myślenia i spostrzegawczości! Jej zadaniem będzie włożenie rąk do otworów i odgadnięcie, jaki przedmiot znajduje się w środku. Zabawa będzie wymagała aktywności rodzica, który umieści w sakwie dany przedmiot. Na sam początek warto zacząć od prostych obiektów, takich jak na przykład mała kulka, kostka, trójkąt i tak dalej. Następnie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zabawę urozmaicić umieszczając w środku zabawki na przykład figurkę jakiegoś zwierzaka lub cokolwiek tylko przyjdzie na myśl rodzicowi. Warto przy tym pamiętać, by do sakwy nie wkładać przedmiotów o zaostrzonych krawędziach w celu ograniczenia ewentualnego skaleczenia się przez dziecko.

Sprawdź inne świetne produkty, które oferuje nasz sklep z zabawkami Maludas i kup swojej pociesze niesamowity prezent, który przyniesie jej nie tylko frajdę, ale też naukę! Co więcej, zawsze czeka na Ciebie dobra cena!

Wymiary: 40 x 19 x 20 cm

Materiał: drewno/tkanina/tekstylia

Waga: 0,73 kg

Wiek: od 3 roku życia

W zestawie znajduje się zgadywanka macanka dla dzieci.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...