Wczytuję dane...
Model: 10591
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972105912
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Z drewnianych jajek trudno zrobić prawdziwą jajecznicę, ale z pewnością przydadzą się do zabawy w kuchnię.

Drewniane jajka będą wspaniałym rekwizytem do zabawy w dom, czy w sklep. To jedna z najbardziej ulubionych dziecięcych aktywności w każdym wieku. Dodatkowo maluch już od pierwszych miesięcy chce naśladować dorosłych i odgrywać godzinami to, co widzi dookoła. Dziecko ma więc bazę, która w połączeniu z wyobraźnią wspaniale rozwija. Nie tylko motorykę dłoni i ciała, ale także kreatywność, zdolności poznawcze, pracę w grupie zwłaszcza gdy w zabawie bierze udział więcej dzieci, a także rodzice.

Zabawka dla dzieci, którą prezentujemy posada oryginalny kartonik oraz 4 drewniane jaja ukryte w jego wnętrzu. Każde z nich składa się z dwóch połówek łączonych za pomocą rzepów. Zabawka marki Small Foot świetnie sprawdza się w połączeniu z innymi zestawami kuchennymi tej marki, które można odnaleźć na naszym sklepie Maludas.

W czasie zabawy dziecko rozwija wyobraźnię i umiejętności społeczne.

Ponadto nauka krojenia rozwija sprawność manualną Malucha, a dodatkowo uczy się rozpoznawać kształty i kolory. Dziecko może zaprosić kolegów i koleżanki i razem odgrywać sceny znane ze sklepu i robienia zakupów czy też przygotowywania posiłków. Każdy element został wykonany z niezwykłą starannością z naturalnego drewna i wiernie odwzorowuje prawdziwe produkty spożywcze.

Nasz sklep oferuje tylko profesjonalne produkty, a cena spełni Państwa oczekiwania. Kup i spraw uśmiech na twarzy swojego dziecka.

Wymiary: około 10 x 10 x 7 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,16 kg

Wiek: od 5 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...