Wczytuję dane...
Model: 1820
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Small Foot to firma , której firmowym znakiem rozpoznawczym są produkty wykonane z naturalnych materiałów, z dbałością o szczegóły i design. Takie podejście widać doskonale w przypadku zabawek, ale firma w identyczny sposób traktuje także użytkowe przedmioty przeznaczone dla dzieci takie, jak np. przybory szkolne. Przykład takich akcesoriów to ołówki ze zwierzętami, które nasz sklep posiada w swojej ofercie.

 

Jest to zestaw sześciu ołówków wykonanych z drewna. Każdy z ołówków jest zakończony drewnianą główką, przedstawiającą inną postać. Ołówki ze zwierzętami Small Foot przedstawiają następujące zwierzęta: hipopotam, lew, słoń, małpa, żyrafa i zebra.

 


Są to przybory szkolne wykonane w bardzo wyrazistej kolorystyce (każdy ołówek w innej). Ołówki mają 20 cm długości. Jedna sztuka waży około 0,1 kg. Ołówki ze zwierzętami są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 roku życia.

 

Cena zestawu w zestawieniu z jakością wyrobu jest bardzo przystępna. Już dzisiaj kup swojemu dziecku artykuły szkolne, dzięki którym będzie się rozwijać w otoczeniu ekologicznych, estetycznych przedmiotów.

 

Wymiary: około 20 x 2 cm
Materiał: drewno
Waga: 0,1 kg
Wiek: od 3 roku życia