Wczytuję dane...
Model: 6770
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Wszyscy dobrze wiemy, jak istotną kwestią jest utrzymanie kondycji i dobrego zdrowia przez dzieci. Aktywność ruchowa stanowi przecież jedną z elementarnych części rozwoju maluchów. Jak więc sprawić by dziecko chętniej niż przed komputerem bawiło się na zewnątrz? Odpowiedzią może być unikalna zabawka, jaką jest wędka do gry w fishing golf od Small Foot!

Czym jest sama gra w fishing golf? Jest to niesamowicie unikalne połączenie dwóch odległych od siebie dyscyplin, a mianowicie łowienia ryb i klasycznej gry w golfa. W jaki sposób to działa? Otóż do standardowej wędki, a dokładniej do końca założonej na nią żyłki przyczepiona została piłka golfowa, która zastępuje w tym wypadku haczyk. Zadaniem osoby grającej jest możliwe najszybsze umieszczenie piłki w wyznaczonym do tego dołku. Z pozoru zadanie tom wydaje się proste, jednak wcale tak nie jest. Tym bardziej im dalej jesteśmy od swojego celu. Ze względu na swoją konstrukcję gra wymaga od naszego ciała pracy wszystkich mięśni, co pozytywnie wpływa na nasz organizm, a także pomaga ćwiczyć celność.

Zabawka została zaprojektowana tak, aby była maksymalnie bezpieczna podczas zabawy, jednakże zawiera ona małe elementy, a także jest dosyć skomplikowana w obsłudze, dlatego zaleca się, aby nie dawać jej dzieciom młodszym niż 7 lat, a także podczas zabawy mieć oko na pociechę.

Klienci, którzy nabyli już swoją wędkę do fishing golfa od Small Foot, są zachwyceni pomysłowością tej gry. W swoich pozytywnych opiniach umieszczają oni informacje, iż produkt jest świetnie przemyślany i wytrzymały, a dzieci, jak i oni sami chętnie z niego korzystają.

Dokładamy wszelkich starań, aby zmaksymalizować zadowolenie naszych klientów z każdej wizyty w naszym sklepie. Dlatego też dbamy o to, aby ceny oferowanych u nas produktów były możliwie najbardziej atrakcyjne. Nie zwlekaj więc już ani chwili dłużej i zamów swoją wędkę do gry w fishing golf już dziś! Gwarantujemy profesjonalną obsługę i błyskawiczną realizację. Serdecznie zapraszamy.

Wymiary: 200 × 12 × 16 cm

Waga w pudełku: 0,36 kg

Wiek: od 7 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...