Wczytuję dane...
Model: 3982
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Dobroczynny wpływ aktywności fizycznej na świeżym powietrzu jest znany od wieków. Szczególnie w przypadku dzieci, gdyż stanowi ona ważny element ich rozwoju zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Jednak jak sprawić, aby nasza pociecha chętniej korzystała z dobrodziejstw, jakie przygotowała dla niej matka natura? Zachęcić ją do gier plenerowych przy pomocy zestawu do kręgli od SMALL FOOT!

Prezentowany tutaj komplet do gry w kręgle, to najwyższej jakości produkt skierowany do wszystkich, zarówno mniejszych, jak i nieco starszych dzieci, a w szczególności do tych zainteresowanych tematyką piratów i morskich podbojów. Składa się on z 6 kręgli, które wyglądem mają przypominać piratów, z czego każdy z nich wygląda inaczej oraz kuli pomalowanej w morski motyw. Całość została zaprojektowana tak, aby dziecku podczas zabawy nie stała się krzywda, dlatego też wszystkie ostre krawędzie są zaokrąglone, brak też ruchomych elementów, które mogłyby się oderwać.

Grać w kręgle można na wiele rozmaitych sposobów, a jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia nasza lub naszego dziecka. Można przeprowadzić mecz w standardowym trybie, tj. każdy gracz wykonuje dwa rzuty na jedną kolejkę, starając się strącić jak największą liczbę kręgli za jednym uderzeniem, zliczając mu punkty za każdy jeden przewrócony. Można także spróbować innych odmian i wariacji jak np. punktowanie tylko określonej liczby strąconych kręgli, przy czym liczba co rundę jest inna lub wyznaczenie konkretnego kręgla do strącenia. Jak widać, możliwości jest naprawdę niemało, to też nie warto się ograniczać!

Ten produkt został wykonany w całości z drewna, dzięki czemu jest on przyjazny środowisku i ekologiczny. Jest także niezwykle wytrzymały, dzięki czemu będzie mógł być wykorzystywany przez wiele lat.

Rodzice, którzy zdecydowali się na zakup zestawu do gry w kręgle „Piraci” od SMALL FOOT w naszym sklepie, w swoich opiniach zaznaczają, że to świetny produkt, dodając, że jego cena jest bardzo atrakcyjna. Serdecznie zapraszamy.

Wymiary: 3,5 × 3,5 × 8 cm

Materiał: drewno

Waga w pudełku: 0,3 kg

Wiek: od 3 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...