Wczytuję dane...
Model: 8166
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Zabawy na świeżym powietrzu są bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju dzieci, o czym nikomu nie trzeba przypominać. Jak jednak sprawić by w dobie komputerów dzieci chętniej wychodziły na zewnątrz i korzystały z dobroczynnego działania natury? Odpowiedzią na to pytanie może okazać się produkt od SMALL FOOT, którym jest zestaw kręgli!

Ten wspaniały, uniwersalny produkt został zaprojektowany tak, aby maksymalnie zainteresować dzieci i z łatwością przyciągnąć je do zabawy. To świetne rozwiązanie na rodzinne spędzanie czasu, które da mnóstwo korzyści rodzicom i ich pociechom. Znana na całym świecie gra w kręgle jest doskonałą rozrywką wspomagającą rozwój fizyczny i psychiczny malucha. Wspomaga kształtowanie wielu mięśni, gdyż angażuje je mocno do pracy oraz ma wpływ na ćwiczenie celności, co jest bardzo ważną umiejętnością przydatną na całe życie. Grać można na wiele sposobów: klasycznie, czyli zliczając punkty za zbite kręgle, przyznając je tylko za określoną liczbę strąconych lub próbując trafić konkretnego, ustalonego wcześniej kręgla. Zasady gry są bardzo otwarte i podatne na rozmaite wariacje a jedynym czynnikiem ograniczającym jest nasza wyobraźnia! To doskonała gra plenerowa, która potrafi skutecznie zająć na długie godziny i dostarczyć masę pozytywnych emocji.

Prezentowany tutaj zestaw do gry w kręgle zawiera komplet 6 kręgli wyglądem przypominające urocze, uśmiechnięte, zielone żabki oraz 4 kul w różnych kolorach. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować ryzyko zrobienia sobie krzywdy przez dziecko, więc pozbawiono je ostrych krawędzi. Wszystkie części zostały wykonane z drewna, co czyni produkt przyjaznym dla środowiska i ekologicznym.

Klienci, którzy zakupili już swój komplet kręgli „Żabki” od SMALL FOOT, pozostawiają o nim same pozytywne opinie, wskazując w nich na olbrzymią wytrzymałość i użyteczność produktu. Ponadto, jego cena w naszym sklepie jest niezwykle atrakcyjna. Nie zwlekaj więc dłużej i spraw swojemu dziecku niespodziankę z zestawem do kręgli już dziś!

Wymiary: 3 × 3 × 11 cm

Materiał: drewno

Waga w pudełku: 0,4 kg

Wiek: od 3 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...