Wczytuję dane...

Maty dla niemowląt

Maty dla niemowląt pozwalają w prosty i szybki sposób przygotować wyznaczone do zabaw miejsce dla malucha. Ograniczają przemieszczanie się małego odkrywcy poprzez zainteresowanie go szeregiem grzechotek, zabawek i grających postaci, dając okazję do spożytkowania swojej energii. Maty do zabawy dla niemowląt dzięki swoim wymiarom doskonale sprawdzą się praktycznie w każdym pomieszczeniu - w pokoju dziecka, salonie czy sypialni. Wiele zależy od indywidualnego trybu dnia dziecka, a także wykazywanej chęci do poznawania świata. Może być ona mniejsza lub większa, jednak zawsze jest istotną częścią rozwoju. Dobrze dobrana mata edukacyjna dla niemowląt daje szansę na rozwijanie tej naturalnej ciekawości w zdrowy i bezpieczny sposób.

Czytaj więcej...

Maty do zabawy dla niemowląt

Niemowlęta nie zdają sobie sprawy ze swoich ograniczeń, a przez to nie ograniczają się w próbowaniu nowych rzeczy. Jest wręcz zupełnie odwrotnie - robią wszystko, co tylko mogą, aby poznać możliwie jak najwięcej nowych kolorów, kształtów i faktur. Maty niemowlęce zostały wykonane w oparciu o wiedzę na temat cyklu rozwojowego dzieci. Oznacza to, że każdy produkt został wyposażony w przynajmniej kilka różnorodnych zabawek, znajdujących się w zasięgu rączek i nóżek dziecka. Maluch podczas przebywania na macie może dowolnie eksplorować jej zawartość, odnajdując przy tym nowe możliwości i zwiększając zasięg ruchu. W opinii specjalistów maty do zabawy dla niemowląt sprzyjają wykształcaniu prawidłowych wzorców ruchowych na lata, każdego dnia aktywizując dziecko. Dla rodziców maty dla niemowląt stają się również istotną pomocą w spożytkowaniu nieskończonej wręcz energii maluchów, które po długiej zabawie na macie dużo chętniej zabiorą się za sen.

Maty edukacyjne dla niemowląt w przystępnych cenach

Kolorystyka oraz wzornictwo każdej maty dla niemowląt już samych dorosłych może zachęcać do wspólnej zabawy, nie wspominając już o dzieciach. Zabawki zawieszone na specjalnym podwyższeniu zawsze znajdują się w polu widzenia malucha, dzięki czemu pozostaje on zajęty nawet wtedy, gdy nie widzi żadnego rodzica. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wspólnie z pociechą eksploatować nowe możliwości wykorzystania maty do zabawy dla niemowląt. W tej kategorii nie brakuje różnorodnych modeli, różniących się między sobą nie tylko motywem bajkowym czy kolorystyką. Niektóre maty posiadają tylko kilka zabawek, inne natomiast są prawdziwym rajem dla szczególnie aktywnych małych odkrywców. Wybór należy do Ciebie - serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia zakupów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów