Wczytuję dane...

Bączek dla dzieci

Bączki dla dzieci

Rączki niemowląt potrzebują nieustannej rozrywki. Co zrobić, aby zajmowały się rzeczami pożytecznymi, nie narażając się na niebezpieczeństwo? Nasz sklep w swojej ofercie posiada wiele tradycyjnych zabawek, które pamiętamy z czasów dzieciństwa. Współczesne zabawki spełniają wiele ważnych funkcji w rozwoju małego człowieka, jednak to na tych z historią wychowały się całe pokolenia rodziców i dziadków. Niejednemu z nas zakręci się łezka w oku na widok kolorowego, wirującego bączka.

Czytaj więcej...

Zabawka z historią

Pierwsze bączki pojawiły się 3500 lat p.n.e. w starożytnym mieście Ur. Na początku wytwarzano je z gliny, najbardziej dostępnego materiału. Bączki z terakoty to pomysł mieszkańców Troi, drewnianymi bawiły się dzieci Greków, bączki w Rzymie produkowano z kości. W latach 50-tych poprzedniego wieku w sklepach można było zakupić kolorowe bączki metalowe, często zdobione bajkowymi wzorami i postaciami. Mimo swoich lat nadal cieszą się popularnością, nie tylko wśród dzieci. 

Idealna zabawka dla każdego

W naszym sklepie znajdą państwo bączki wykonane z wysokiej jakości bezpiecznych materiałów. Pokryte zostały kolorową nietoksyczną farbą, która przeszła wiele testów i nie zagraża zdrowiu malucha. Cena oferowanych przez nas modeli jest niewysoka, dostępna dla każdego kupującego. Oferujemy ciekawe wzory i kształty, zwracające uwagę każdego dziecka. Bączki drewniane cenionego producenta SMALL FOOT spodobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Prosta a jednocześnie kolorowa zabawka przyciągnie wzrok malucha i zachęci do wielogodzinnej zabawy.

Edukacyjna rola bączka

Podejmowane próby nakręcenia zabawki uczą cierpliwości i motywują do wytrwałości w swoim działaniu. Rozwijają zdolności manualne, a ciekawy design wpływa na wyobraźnię pociechy. Bączki mają wpływ na poczucie estetyki małego człowieka a kolory, wzory i bajowe postaci, które wykorzystują producenci doskonalą koordynację wzrokowo-ruchową.  Czy warto zainwestować w zabawkę z historią? Kup swojej pociesze kolorowego bączka w naszym sklepie i sprawdź, jak wielką frajdę będzie mieć  podczas zabawy. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów