Wczytuję dane...

Karuzele

Nowy członek rodziny to ogromna radość, ale i wielka odpowiedzialność dla rodziców. Przygotowując się do przyjścia na świat naszego potomka robimy wiele rzeczy, między innymi szykujemy dla niego pokój. Oczywiście nie może w nim zabraknąć łóżeczka, a nad nim pięknej, kolorowej karuzeli.

Czytaj więcej...

Karuzele dla niemowląt są wręcz nieodłącznym elementem wyposażenia pokoju dziecięcego dla każdego świeżo upieczonego rodzica. Zabawka wisząca nad łóżeczkiem uśmiechniętego maluszka zawsze doskonale wpisuje się w scenerię pokoju, w którym mieszka najmłodszy członek rodziny. Karuzela jest świetną zabawką rozwojową, wspierającą głównie koordynacje wzrokowo - ruchową dziecka. Kolorowe elementy zestawu zapewniają dziecku odpowiednie bodźce wzrokowe, natomiast ich ruch, wywołany ruchem powietrza powoduje, że dziecko próbuje złapać je w rączki. Zawieszka nad łóżeczkiem w postaci karuzeli to dla naszego maluszka również świetna zabawa i ogromna frajda, a dla rodzica bezcenny skarb jakim jest uśmiech dziecka.


Na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli karuzel dla niemowląt,a cena standardowych modeli to na ogół kilkadziesiąt złotych, chociaż wśród dostępnych na rynku modeli można znaleźć również znacznie droższe egzemplarze. Rodzice mogą wybierać spośród najprostszych modeli z zaledwie kilkoma zabawkami poruszającymi się pod wpływem ruchu powietrza aż po zabawki z wbudowanymi pozytywkami i światełkami, które jeszcze mocniej skupiają uwagę dziecka. Nie bez znaczenia jest także materiał, z którego wykonana jest zabawka. Przykładową karuzelą dla niemowląt jest karuzela z samolotami. Śliczna karuzela wykonana z drewna, prezentująca latające samolociki w kolorach przyciągających uwagę.


Stale poszerzana oferta sklepu z całą pewnością pozwoli znaleźć każdemu coś odpowiedniego dla swojego malucha.


Kup swojemu dziecku karuzelę dla niemowląt, wspieraj jego rozwój, dając jednocześnie możliwość świetnej zabawy. Ciesz się razem ze swoją pociechą ze świetnego prezentu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów