Wczytuję dane...
Model: 6705
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972067050
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Ten stół do gry umożliwia grę w hokeja (na zasadach gry w cymbergaja) w warunkach domowych. Hokej stołowy w wersji powietrznej to gra bardzo lubiana przez młodszych i starszych miłośników sportu. Kompaktowy stół do gry o wymiarach około 57 x 31 x 10 cm i wadze 2,22 kg, sprawdzi się w małych przestrzeniach. Nawiew napędzany jest bateriami AA. Ta gra jest odpowiednia dla dzieci już od 5 roku życia.

Hokej stołowy - cymbergaj, to gra bardzo popularna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest to więc doskonały stół do gry w gronie znajomych i rodziny. Jakościowe materiały gwarantują długoletnią trwałość. Dodatkowo gra w hokeja stołowego wspomaga koordynację wzrokowo - ruchową dzieci i umiejętności motoryczne. Powierzchnia odzwierciedla typowe boisko do gry w hokeja, a bramki dodatkowo oznaczone są taśmą mierniczą. Ułatwia to ocenę precyzji wykonanej bramki. Ten stół do gry w hokeja wykonany jest z drewna i tworzyw sztucznych. Zestaw zawiera plastikowe pionki - grzybki oraz krążki. Powietrzy hokej stołowy polega na grze krążkiem, który unosi się nad powierzchnią stołu dzięki nawiewowi. Zawodnicy trafiają do bramki przeciwnika i bronią swojej bramki. Krążkiem można manewrować tylko za pomocą plastikowych pionków. Pionek może przesunąć krążek tylko na połowie zawodnika! Dodatkowo pionek nie może odrywać się od powierzchni stołu. Nie ma także możliwości hamowania krążka za pomocą pionka - można tylko uderzać w krążek. Aby trafić w bramkę, warto uderzać w boki stołu. Tak odbity krążek częściej trafia do bramki przeciwnika. Gra kończy się w momencie uzyskania określonej liczby bramek. Zawodnicy mogą tą liczbę ustalić samodzielnie na początku gry.

Stół do gry w hokeja to produkt renomowanej marki Small Foot, znanej z zabawek kreatywnych, rozwojowych i bezpiecznych dla dzieci. Gra w hokeja zainteresuje dzieci zabawą z dala od monitora i gadżetów elektronicznych. Nasz sklep oferuje duży wybór zabawek przyjaznych dla dziecka. Dodatkową zaletą tych wyselekcjonowanych produktów jest ich atrakcyjna cena. Kup stół do gry w hokeja i cieszcie się grą!

Wymiary: około 57 x 31 x 10 cm

Materiał: drewno/syntetyczny

Waga: 2,22 kg

Wiek: od 5 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...