Wczytuję dane...
Model: 6766
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972067661
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Gra sensoryczna memo dźwiękowe, wspiera prawidłowy proces integracji sensorycznej. Zaburzony odbiór dźwięków, może w przyszłości powodować liczne problemy w codziennym funkcjonowaniu. Warto więc zaopatrzyć się w tą kolorową i ciekawą zabawkę rozwojową. Wypełniane różnymi koralikami i kamyczkami drewniane słoiczki, to doskonała gra sensoryczna.

Memo dźwiękowe polega na rozpoznawaniu dźwięków wydawanych przez konkretną zawartość słoiczka. Zestaw zawiera dwanaście drewnianych słoików. Każdy z nich wypełniony jest drobnymi elementami z różnych materiałów. Dziecko potrząsa słoiczkami i zgaduje co jest w środku. Aby sprawdzić poprawność odpowiedzi, wystarczy otworzyć pokrywkę. Urocze drewniane słoiki, pokryte są kolorowymi paskami. Ozdobne elementy w środku także zachęcają do zabawy. Gra sensoryczna memo dźwiękowe to dobra metoda terapeutyczna i zapobiegawcza. Ta gra sensoryczna jest odpowiednia dla dzieci od 3 roku życia. To idealny moment, aby wesprzeć rozwój sensoryczny malucha. Memo dźwiękowe, uczy odpowiedniego odbioru dźwięków.

Tę grę wykorzystać można także do zdiagnozowania, czy dziecko nie zmaga się z zaburzeniami. Niewystarczająca wrażliwość na dźwięki może powodować problemy, takie jak: rozproszenie uwagi, ciągłe poszukiwanie wrażeń dźwiękowych, używanie podniesionego głosu. Z kolei nadwrażliwość objawia się między innymi trudnościami w koncentracji, spowodowanymi nagromadzeniem dźwięków. Dla dziecka nadwrażliwego, niektóre dźwięki są już uciążliwym hałasem

Firma Small Foot, słynie z produkcji zabawek ekologicznych, rozwojowych, kreatywnych czy edukacyjnych. Nasz sklep posiada szeroką ofertę tych wyselekcjonowanych produktów. To zabawki trwałe, jakościowe, odporne na czynniki mechaniczne. Dodatkowo wyróżnia je atrakcyjna cena. Kup grę sensoryczną memo dźwiękowe - Twoje dziecko będzie się świetnie bawić i rozwijać.

Wymiary: około 5 x 4 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,52 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...