Wczytuję dane...
Model: 10716
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972107169
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

O tym jak trudno o koncentrację i motywację do nauki wie każdy rodzic początkującego ucznia. W dobie internetu, bajek i wielu urządzeń elektronicznych zainteresowanie edukacją stało się niesamowitym wyczynem. Na pomoc zatroskanym rodzicom wychodzi marka Small Foot - producent zabawek i artykułów edukacyjnych i kreatywnych dla najmłodszych.

Matematyka dla Najmłodszych w formie drewnianej układanki

By zainteresować małego ucznia królową nauką jaką jest matematyka, warto zatem sięgnąć po odpowiedni atrybut, cichego pomocnika i sprzymierzeńca jakim jest układanka matematyczna. Ta niepozorna tablica z wynikami dodawania i odejmowania liczb wyposażona została w płytki, na których zawarte są odpowiadające im działania. Zadaniem dziecka jest tak dopasować klocki do okienek na planszy, by stworzyć prawidłowe działania na cyfrach. To wspaniały trening dla ucznia początkującego w świecie liczb!

Układanka matematyczna to zabawka stworzona z trwałego drewna. Tablica ma wymiary około 27 x 21 x 0,5 cm, natomiast kolorowe płytki to prostokąty mające około 2,5 x 4,5 x 0,5 cm. Niewielka waga produktu - 1,11 kg, pozwala na bezproblemowe przemieszczanie go z miejsca na miejsce. Ta sprytna matematyka dla najmłodszych dedykowana jest maluchom powyżej trzeciego roku życia.

Układanka matematyczna dla dzieci przyciąga uwagę kolorowymi klockami. Maluchy nie znające jeszcze działań mogą bawić się tablicą na zasadzie dopasowywania barwnych płytek do okienek, zaś starszaki zabłysnąć swoją wiedzą w dziedzinie matematycznej. Sklep internetowy Maludas proponuje układankę matematyczną, realizując zamówienie sprawnie i szybko. Cena produktu to zaledwie 72,56 zł. To na prawdę niewiele za możliwość edukacji dziecka poprzez znakomitą zabawę i wspólnie spędzony czas z rodzicem. Matematyka dla najmłodszych dzieci przypadnie do gustu także nauczycielom, stanowić może doskonały pomysł na prezent. Kup układankę matematyczną, zabawkę dla dzieci, a zaowocuje to w przyszłość i dalszy rozwój Twojej pociechy. Być może rozbudzi zamiłowanie do nauk ścisłych i pozwoli wybrać odpowiednią ścieżkę kariery w życiu.

Wymiary: około 27 x 21 x 0,5 cm, klocki około 2,5 x 4,5 x 0,5 cm
Materiał: drewno
Waga: 1,11 kg
Wiek: od 6 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...