Wczytuję dane...
Model: KB0231
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Doskonała zabawa czeka na Twoje dziecko! Kup zestaw marki Klocki Blocki MyCity - Mini Wywrotka na pewno pomoże w budowaniu ciekawych konstrukcji!

Proponowany zestaw firmy Klocki Blocki pozwala na zbudowanie miniwywrotki z serii MyCity. Komplet składa się nie tylko z samego pojazdu, ponieważ w pudełku znajdziesz także figurkę doświadczonego pracownika. Zabawka jest bardzo mała, dlatego sprawdzi się nawet w przypadku dzieci mniej doświadczonych w budowaniu z klocków. Całość wyróżnia żółta kolorystyka, odpowiednia dla innych produktów serii MyCity. Celem zabawy jest oczywiście złożenie mini wywrotki na podstawie dołączonej do zestawu instrukcji.

Warto mieć świadomość, że korzystanie z klocków jest bardzo rozwijające dla dziecka, ponieważ podczas zabawy maluch ćwiczy swoją inteligencję, cierpliwość, a także sprawność manualną i wyobraźnię, co zresztą potwierdzają opinie specjalistów. To nie wszystko, ponieważ budowanie różnych konstrukcji może być ciekawym sposobem spędzenia wspólnego czasu dziecka z rodzicem.

Dostępna w naszym sklepie miniwywrotka serii MyCity może być ciekawym urozmaiceniem, jeśli Twoje dziecko ma inne zestawy z tej rodziny produktów. Z tego również powodu zapraszamy do zapoznania się z resztą naszej oferty.

Klocki Blocki to firma, którą wyróżnia nie tylko wysoka jakość oferowanych produktów, ale również ciekawe wzornictwo oraz niska cena. Warto również wspomnieć o kompatybilności z klockami innych przedsiębiorstw, takich jak LEGO.

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wymiary opakowania: 9.4 cm x 14.5 cm x 4 cm
Sugerowany wiek: 6+

Polecamy