Wczytuję dane...
Model: KB0816
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Idealny prezent dla miłośników straży pożarnej - kup zestaw firmy Klocki Blocki MyFireBrigade - Wóz strażacki 188 el. na pewno spodoba się Twojemu dziecku!

Zestaw klocków Klocki Blocki pozwala na ułożenie ciekawego wozu strażackiego, który został wyposażony w różne schowki, a także ruchomy dźwig. W pudełku znajduje się też figurka odważnego strażaka. Ten pojazd na pewno sprawdzi się podczas niejednej akcji i pozwoli uratować wielu cywilów! Komplet należy do serii MyFireBrigade, która zawiera różne pojazdy lub obiekty wykorzystywane przez straż pożarną. Omawiany model składa się ze 188 elementów i wyróżnia go atrakcyjna cena. Co ciekawe, klocki marki Klocki Blocki są kompatybilne z produktami innych marek (np. COBI czy LEGO).

W ramach zabawy dziecko ma za zadanie ułożyć wóz strażacki na podstawie dołączonej do opakowania instrukcji. Co więcej, zestaw jest ciekawym rozwiązaniem w ramach wspólnego spędzania czasu z podopiecznym.

Układanie klocków to nie tylko wielka frajda, ale sposób na efektywny rozwój dziecka! Zabawa pozytywnie wpływa na sprawność manualną, inteligencję, wyobraźnię oraz kreatywność, czyli cechy, które na pewno przydadzą się w przyszłości.

Klocki Blocki to młoda, prężnie rozwijająca się firma, która zdobywa uznanie wśród miłośników klocków dla dzieci. Przyciąga ciekawym wzornictwem, a także niską ceną produktów. Nie bez powodu otrzymują bardzo dobre opinie.

W ofercie sklepu Maludas znajdują się także inne zestawy tej serii.

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wymiary opakowania: 25.5 cm x 37.5 cm x 6 cm
Sugerowany wiek: 6+
Liczba elementów: 188

Polecamy