Wczytuję dane...
Model: KB0225
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Idealny prezent dla Twojego dziecka! Kup produkt firmy Klocki Blocki MyCity - Wywrotka (221 el.) na pewno pomoże maluchowi w ekscytujących pracach budowlanych!

Omawiany komplet marki Klocki Blocki serii MyCity pozwala na zbudowanie wywrotki. Pojazd jest dość spory i wyposażono go w otwierane schowki oraz ruchomy kontener z podnoszoną śluzą. To nie wszystko, ponieważ w pudełku znajduje się też figurka radosnego kierowcy i specjalne narzędzie do demontażu klocków, które ułatwi zabawę, jeśli maluch pomyli się przy budowaniu. Kolorystyka zestawu jest odpowiednia dla innych produktów z serii MyCity. Co więcej, cena kompletu jest zaskakująco niska.

Będąca w ofercie marki Klocki Blocki wywrotka nie jest zbytnio skomplikowana w budowie, co tym bardziej ułatwi dołączona do zestawu instrukcja. Komplet składa się z 221 elementów. Jeśli chcesz, możesz pomóc dziecku w zabawie! Opinie specjalistów potwierdzają również, że klocki nie tylko bawią, ale też rozwijają malucha w wielu aspektach, a przede wszystkim pod kątem sprawności manualnej, inteligencji oraz kreatywności i wyobraźni. Z tego powodu podobne produkty zawsze są doskonałym pomysłem na prezent dla dziecka!

Produkty firmy Klocki Blocki są wykonywane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i wzornictwem dotyczą nie tylko budownictwa, ponieważ poszczególne serie nawiązują np. do policji (MyPolice), strażaków (MyFireBrigade) czy krajów egzotycznych (Lilalandia). Znajdziesz je w naszym sklepie!

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wymiary opakowania: 25.5 cm x 37.5 cm x 6 cm
Sugerowany wiek: 6+
Liczba elementów: 221

Polecamy