Wczytuję dane...
Model: KB0227
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Nowoczesna maszyna dla doświadczonego operatora! Kup zestaw marki Klocki Blocki MyCity - Koparka na pewno spodoba się Twojemu dziecku!

Koparka z klocków serii MyCity marki Klocki Blocki to bardzo ciekawy zestaw, który na pewno przykuje uwagę dziecka. Pojazd posiada ruchomą kabinę, a także ramię i łyżkę. Zanim jednak pociecha ich użyje, będzie musiała złożyć koparkę na podstawie instrukcji dołączonej do opakowania. Żółta kolorystyka nawiązuje do innych produktów serii MyCity. Produkt składa się z 126 elementów, dlatego nie będzie zbyt skomplikowany w układaniu.

Postaw na Klocki Blocki! Koparka to nie wszystko, co znajduje się w opakowaniu, ponieważ dołączono do niego figurkę pracowitego operatora, a także narzędzie do demontażu klocków w razie pomyłki przy budowaniu, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze prostsza. Jeśli chcesz, możesz pomóc maluchowi przy układaniu, co na pewno okaże się świetnie spędzonym czasem. Warto wspomnieć, że korzystanie z klocków dobrze wpływa na dziecko. Maluch będzie rozwijać swoją sprawność manualną, inteligencję i wyobraźnię, co potwierdzają opinie specjalistów.

Koparka z klocków MyCity na pewno zapewni sporo frajdy. Co ciekawe, zestawy marki Klocki Blocki mogą zostać użyte w ramach zabawy produktami innych firm.

W asortymencie sklepu Maludas znajdziesz wiele innych propozycji marki Klocki Blocki. W każdym przypadku możesz liczyć na atrakcyjną cenę!

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wymiary opakowania: 20.5 cm x 5.5 cm x 26 cm
Sugerowany wiek: 6+
Liczba elementów: 126

Polecamy