Wczytuję dane...
Model: 11193
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Pierwszy komputer dla Twojego dziecka - kup produkt SMALL FOOT - Drewniany laptop z tablicą magnetyczną na pewno zapewni maluchowi sporo zabawy!

Prezentowany tutaj produkt marki SMALL FOOT to zabawkowy, drewniany laptop edukacyjny. Wyposażono go w magnetyczną tablicę, po której jednocześnie można pisać kredą. Z tego powodu produkt może się przydać podczas nauki pisania czy czytania, ale nie tylko. Wykonano go w bardzo estetyczny sposób, dlatego tym bardziej przyciąga uwagę i zachęca maluchy do zabawy. Warto mieć świadomość, że najmłodsi najmocniej rozwijają się właśnie przez wspomnianą zabawę - co potwierdzają opinie ekspertów i tak twierdził również sam A. Einstein.

Co dziecko może zrobić z tym drewnianym laptopem z tablicą magnetyczną? W miejscu, w którym znajdowałaby się tradycyjna klawiatura umieszczono magnesy z literami i cyframi oraz znakami matematycznymi, dzięki czemu maluch może układać słowa lub wykonywać pierwsze działania. W komplecie znajdują się także dwa kawałki kredy, którymi malec może na przykład rysować. W chwilę wszystko zmaże za pomocą dołączonej do zestawu gąbki. W środku tego laptopa edukacyjnego dla dzieci umieszczono także atrapę telefonu komórkowego.

Dzięki temu zestawowi dziecko będzie mogło odgrywać różne scenki - na przykład bawiąc się w biuro. Przede wszystkim będzie jednak mogło ćwiczyć pisanie i liczenie, ale też doskonale się bawić. To nie wszystko, ponieważ podczas korzystania z tego produktu malec może rozwijać swoją sprawność manualną, a także logiczne myślenie, kreatywność i wyobraźnię. Z tego powodu ten drewniany laptop z tablicą magnetyczną marki SMALL FOOT jest bardzo dobrym pomysłem, jeżeli szukasz prezentu dla dziecka. Wysoka jakość wykonania produktu sprawiają, że jest on odporny na uszkodzenia.

W naszym sklepie znajdziesz także inne produkty marki SMALL FOOT i wiele więcej. Zawsze możesz u nas liczyć na atrakcyjne ceny oraz profesjonalną obsługę. Życzymy udanych zakupów!

Parametry techniczne:
Wymiary Laptop ok. 30 x 22 x 1,5 cm, tabliczka magnetyczna ok. 2 x 2 x 0,5 cm
Materiał: drewno, tworzywo sztuczne
Wiek: od 6 roku życia
Zawartość zestawu: 78 magnesów, 1 gąbka, 1 telefon komórkowy, 2 kawałki kredy, 1 drewniany laptop

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...