Wczytuję dane...
Model: 4005
Realizacja zamówienia: 30 dni
EAN: 4020972040053
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Niska cena, wysoka jakość i wyśmienita zabawa! Poznaj głodną, słodką myszkę!

Ta zabawka przedstawia maleńką mysz, która chce zaspokoić wielki głód. Całe szczęście ma ona do dyspozycji wielki kawałek sera z dziurami, a więc na pewno się naje. Do tego jednak potrzebuje pomocy dziecka! Myszka bez przewodnika daleko nie zajdzie. Kup swojej pociesze nową koleżankę!

Nasz sklep oferuje zabawkę zręcznościową, dzięki której możliwe jest ćwiczenie umiejętności u dziecka względem nauki sznurowania, ale nie tylko. Produkt ten jest przeznaczony dla dzieci od trzeciego roku życia. Sama postać zabawki jest prosta. Składa się z drewnianego kawałka sera, oraz drewnianej myszki przytwierdzonej do niego bardzo długim ogonkiem. Zadaniem dziecka jest przeplatanie sznurka ze zwierzakiem przez dziury w serze. Jakie są efekty takiej zabawy? Przede wszystkim prezentowany tutaj produkt to zabawka rozwojowa, która wpływa na zdolności manualne pociechy, ponieważ będzie ona musiała się wykazać precyzją.

Rozwój dziecka jest ważny dla każdego rodzica. Trzeba zdawać sobie sprawę, że zabawki nie służą wyłącznie do zabawy. Ich celem jest niesienie nauki tym najmniejszym, ale w przyjemny sposób. Sposób ten jest znany od starożytności, a jego skuteczność sprawia, że nic nie jest w stanie go zastąpić. Co więcej, często między dzieckiem, a zabawką powstaje więź.

Jakie korzyści może jeszcze nieść zabawka oferowana przez nasz sklep? Przekładanie sznurka przez Twoje dziecko będzie idealnym wstępem do nauki wielu przydatnych rzeczy. O czym mowa? Nauka wiązania butów! Często jest to dosyć trudne zadanie dla malca, zwłaszcza, jeżeli nie ćwiczył wcześniej swoich umiejętności manualnych. Ta zabawka motoryczna jednak sprawdzi się w swojej roli wyśmienicie, a przy tym jej cena jest niska!

Sklep Maludas oferuje wyłącznie sprawdzone produkty, które wspomogą rozwój dziecka, a także przyniosą mu tonę frajdy! Interesuje Cię niska cena? Nie możesz przejść obojętnie obok tego produktu. Kup zabawkę rozwojową swojemu malcowi już teraz!

Wymiary: 12 x 5 x 5,5 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,13 kg

Wiek: od 3 roku życia

W zestawie znajduje się drewniana myszka połączona sznurkiem z drewnianym kawałkiem sera.

Polecamy