Wczytuję dane...

Zabawki zręcznościowe

Twoje dziecko się nudzi i większość czasu spędza przed telewizorem? Czas coś z tym zrobić. Przeglądając ofertę naszego sklepu każdy rodzic znajdzie produkt, który doskonale wypełni czas dziecka, a rodzicom zagwarantuje chwilę spokoju. Jednym z najważniejszych zadań produktów dla dzieci jest wykształcenie określonych umiejętności, przydatnych w dorosłym życiu. Sklep oferuje szeroką gamę zabawek zręcznościowych, które pozytywnie wpłyną na rozwój zdolności manualnych. 

Czytaj więcej...

Wiarygodni producenci

Sprzedajemy zabawki zręcznościowe wysokiej jakości, wykonane z materiałów bezpiecznych i przyjaznych dla malucha. Wybieramy producentów sprawdzonych, którzy cieszą się powszechnym uznaniem wśród rodziców. Viga i Small Foot są tego przykładem. Ich produkty cechuje niewygórowana cena, natomiast standard wykonania jest odpowiedni dla malucha. 


Bezpieczne materiały

Większość oferowanych zabawek zręcznościowych została wykonana z naturalnych materiałów: drewna i sznurka. Zastosowana paleta barw zachęca do zabawy i pokonywania napotykanych trudności. Wykorzystane farby są nietoksyczne i posiadają właściwe atesty.


Nauka i zabawa

Kup mądrą i rozwijającą zabawkę zręcznościową, a dziecko nawet nie zauważy, że nieświadomie zdobywa nową wiedzę i umiejętności. Przykładem są buty do nauki wiązania wyposażone w kolorowe sznureczki. Imitując prawdziwe obuwie wprowadzą bezstresowo dziecko w tajniki sznurowania bucików. Oferowane przez nasz sklep przeplatanki i ubieranki z bajkowymi motywami rozwijają umiejętności manualne, uczą cierpliwości, przygotowują do trudnych zadań napotykanych w życiu.


Trening dla małych rączek

Oferujemy również zabawki motoryczne, dzięki którym pociechy rozpoznają kształty, kolory i faktury. Możliwość manipulowania rożnymi elementami wzmaga ciekawość i zainteresowanie przedmiotem. Dostępne przebijanki drewniane wspomagają koordynację ruchowo-wzrokową, labirynty i pętle motoryczne kształtują logiczne myślenie i umiejętność orientacji w przestrzeni, rzutki i bierki drewniane uczą zabaw z rówieśnikami. Te i wiele innych zabawek zręcznościowych znajdziecie w asortymencie naszego sklepu. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów