Wczytuję dane...
Model: 4610
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972046109
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Naucz dziecko wiązać sznurówki w kilku prostych krokach. Płytka Do Nauki Wiązania Butów SMALL FOOT to wyjątkowo oryginalna i pożyteczna zabawka zręcznościowo-edukacyjna. Zasada jest prosta: kup tę śmieszną, ładną zabawkę - a Twój maluch w mig nauczy się wiązać buty!

Zabawka składa się z drewnianej tablicy z otworkami i zestawu grubych, bajecznie kolorowych sznurówek. Nie musimy uczyć się wiązania butów na schodach czy w ciemnym korytarzu, które mogą nieprzyjemnie kojarzyć się dziecku. Możemy wiązać buciki w kuchni, w łóżeczku, w salonie, oglądając film, na spacerze, w samochodzie i w tramwaju. Wszędzie tam, gdzie nam i dziecku wygodnie. Warto zwrócić uwagę także na fakt, że płytka do nauki wiązania butów to zabawka bardzo lekka, o niewielkich rozmiarach. Możemy łatwo schować ją do kieszeni lub torebki i bawić się z dzieckiem na spacerze. Lekkość zabawki, połączona z ładną formą, na pewno spodoba się także samym dzieciom.

Prostota i lekkość zabawki sprawia, że jej cena jest atrakcyjna. Nauka wiązania butów jest przy tym, zwłaszcza dla młodszych dzieci, doskonałym ćwiczeniem sprawności manualnej. Przeplatanie i wiązanie sznurówek to ćwiczenie sprawności palców dobrze przygotowujące dziecko do nauki pisania. Płytka Do Nauki Wiązania Butów SMALL FOOT stanowi jedną z najprostszych, ale jednocześnie najbardziej pożytecznych i najładniejszych zabawek dla młodszych dzieci oferowanych przez nasz sklep. Jest to zabawka w pełni bezpieczna, a także ekologiczna. Wykonana jest wyłącznie z naturalnych materiałów (drewno i tekstylia). Ciekawe w tej zabawce jest także to, że nie ma ona kształtu buta, co wyróżnia ją spośród innych zabawek przeznaczonych do tego samego celu. Płytka do nauki wiązania butów, jako miła odmiana, sprawdzi się więc ona szczególnie dobrze w przypadku tych dzieci, które z jakichś powodów niechętnie uczą się zawiązywania butów. Oryginalny kształt zabawki wcześnie rozwija w dziecku także umiejętność abstrakcyjnego myślenia geometrycznego.

Dane techniczne:

Wymiary: około 17 x 13 x 1,5 cm

Materiał: drewno/tekstylia

Waga: 0,24 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...