Wczytuję dane...
Model: 1710
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972017109
Wysyłka od: 62.00 PLN
Producent: Small Foot

Zabawki do piaskownicy Torba ogrodnika renomowanej firmy SMALL FOOT to idealna zabawka dla dzieci powyżej 3 roku życia. Jest to komplet narzędzi i akcesoriów, które pozwolą Twojemu dziecku na poznawanie i rozwijanie pasji ogrodniczej. Dostosowane do małych rączek narzędzia świetnie sprawdzą się w ogrodzie przy uprawie własnych warzyw lub na rabatkach z kwiatkami. Chcesz wprowadzić swoją pociechę w świat kolorowych kwiatów czy uprawy własnego, zielonego ogródka? Ileż frajdy może przynieść wspólne sadzenie, pielęgnowanie i obserwowanie wzrastających roślin, które Twoje dziecko własnoręcznie zasadziło! Teraz jest to możliwe, gdyż nasz sklep oferuje ciekawy zestaw aż SIEDMIU narzędzi firmy SMALL FOOT.

W skład Torby Ogrodnika wchodzi:
-  motyka
-  łopatki, 4 rodzaje
-  konewka ze spryskiwaczem
-  torba z przegródkami

Zestaw jest przeznaczony dla małych dzieci, dlatego producent SMALL FOOT zadbał o wysoką jakość wykonania zabawek. Trzonki narzędzi wykonane są z trwałego drewna, które zostało specjalnie oszlifowane i wyprofilowane, umożliwiając wygodny i silny chwyt, a jednocześnie zapobiegając zadraśnięciu się ostrym kawałkiem. Końcówki przeznaczone do pracy w ziemi są wykonane z metalu, lecz ukształtowane w taki sposób, by niemożliwe było wyrządzenie sobie krzywdy przez dziecko. Brak ostrych krawędzi. Łopatki zawarte w komplecie umożliwiają na kopanie, uklepywanie, przenoszenie oraz formowanie ziemi. Nadają się zarówno do sadzenia roślin w małych doniczkach, jak i uprawiania dużej rabatki w ogrodzie. Motyka przyda się do wyznaczenia miejsc na zasiew nasion lub do wyrywania chwastów. Oczywiście nie może zabraknąć konewki z funkcją spryskiwania, gdyż podlewanie jest konieczne w prawidłowej uprawie roślin. Cały zestaw można łatwo przechowywać dzięki dodatkowo załączonej, płóciennej torbie o wymiarach 19x12x22cm z odpowiednimi kieszonkami na narzędzia i inne przedmioty.

Kup dla swojego dziecka zestaw zabawek do piaskownicy Torba ogrodnika SMALL FOOT, cena w naszym sklepie jest bardzo atrakcyjna. Zabawa w ogrodnika nigdy jeszcze nie była tak przyjemna!

Wymiary: około 19 x 12 x 22 cm

Materiał: drewno/metal/tekstylia/tkanina

Waga: 0,81 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...