Wczytuję dane...
Model: 10525
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972105257
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Trzy lata to czas, kiedy dziecko zaczyna poznawać świat. Zaczyna mówić, a jego ciekawość zaczyna się wzmagać. Jednocześnie rozwija ono swoje zmysły, postrzeganie przestrzenne oraz motorykę - jego chód jest stabilniejszy, zaczyna nawet biegać. To odpowiednia pora, by rozbudzić w dziecku umiejętność logicznego myślenia. Naszym zadaniem jest wspomóc je w tym wszystkim. Doskonale do tego nadadzą się gry i zabawki, w których nacisk kładziony jest przede wszystkim na rozwój zmysłów i umiejętności manualnych. 3 lata to okres, kiedy u naszej pociechy zaczynają rozwijać się potrzeby społeczne. Chce ono przebywać z innymi ludźmi, szczególnie z tymi, z którymi czuje się bezpiecznie. A skoro tak, powinniśmy umieć odpowiednio zorganizować mu czas.

Nasz sklep oferuje wiele produktów wspomagających rozwój pociech od ich najmłodszych lat. Jednym z nich jest gra logiczna Wild Colours Puzzle, odpowiednia dla dzieci w wieku powyżej trzeciego roku życia. Duże, kolorowe elementy doskonale zaktywizują pracę mózgu dziecka i pobudzą te jego partie, które są odpowiedzialne za percepcję przestrzenną. Na pozór prosta zabawa w dopasowywanie kolorowych klocków do rozmiarów otworów poprawi zdolności manualne oraz postrzeganie kształtów przez dziecko. Nie musimy jednak ograniczać się jedynie do prostego dopasowywania. Stawiajmy przed dzieckiem coraz to nowe wyzwania i chwalmy je za ich wykonanie. Z pomocą gry logicznej rozwiniemy w dziecku umiejętność rozpoznawania wielkości oraz wagi. Nauczymy je sporządzać zbiory elementów, co będzie niezwykle przydane w dalszej nauce.

W skład oferowanego przez nas zestawu wchodzą:

  •  4 podstawy
  • 20 cylindrycznych klocków (4 kolory po 5 sztuk)

Całość wykonana została z drewna. Podstawy są wyszlifowane na gładko, zachowując naturalną barwę (nie ma możliwości, by dziecko się zraniło). Klocki polakierowane zostały trwałą, nietoksyczną farbą w czterech kolorach. Prosta budowa zapewnia trwałość zabawki, a duże elementy zapobiegają ich połknięciu.

Kup grę Wild Colours Puzzle i zadbaj o rozwój swojego dziecka. Gra logiczna to zakup, który się opłaci!

Wymiary: około 15 x 16 x 3.5 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,65 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...