Wczytuję dane...
Model: 3914
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972039149
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Pociąg z latającymi kuleczkami to zabawka logopedyczna, która wspomaga prawidłowy rozwój układu oddechowego. Tym samym, zabawka jest pomocna w terapii logopedycznej, nauce poprawnej wymowy i śpiewu! Firma Small Foot, skutecznie zachęca dzieci do ćwiczeń logopedycznych, za sprawą przyjaznego designu i kreatywności.

Pociąg z latającymi piłeczkami - zabawka logopedyczna

Zabawka pociąg z latającymi piłeczkami, wspiera rozwój układu oddechowego dziecka, poprzez dmuchanie. Wystarczy dmuchać w tunel pociągu bezpośrednio lub przez rurkę. Drewniany pociąg, wykonany jest w całości z materiałów, spełniających europejskie normy bezpieczeństwa EN 71 i dziecko może go bezpiecznie używać!

Dziecko, powinno dmuchać z optymalną siłą, aby piłeczka ładnie się unosiła i utrzymywała w powietrzu, na stałej wysokości. W przeciwnym razie, styropianowa piłka spadnie lub nie uniesie się. Najmłodsi, uczą się również podtrzymywać wydech, przez określony czas. Zabawka jest oczywiście odpowiednio wyważona i dostosowana do wieku dziecka. To sprawdzony, specjalistyczny sposób wsparcia umiejętności mówienia i poprawnej artykulacji. Ta świetna zabawka rozwojowa, przydatna będzie również dla małych śpiewaków. 
Zabawka jest bezpieczna, a przy tym kolorowa i zaprojektowana specjalnie dla dzieci w wieku od 3 lat. Dzięki takim przyjaznym rozwiązaniom, rodzice mogą wykonywać ćwiczenia logopedyczne wraz z dzieckiem, również w domu. Dziecko nie stresuje się podczas tych ćwiczeń rozwojowych, ponieważ jest to dla niego świetna zabawa.

Kolorowa lokomotywa, sporządzona została w całości z drewna i pomalowana nietoksycznymi farbami. Producent tego pociągu, firma Small Foot, na pierwszym miejscu stawia dobro najmłodszych. Nasz sklep, oferuje szeroki wachlarz zabawek rozwojowych dla najmłodszych, cechujących się zwłaszcza bezpieczeństwem i jakością wykonania. Przystępna cena, w połączeniu z licznymi zaletami, zdecydowanie wpływa na atrakcyjność tego produktu. Kup zabawkę logopedyczną pociąg z latającymi piłeczkami i wspieraj prawidłowy rozwój dziecka!

Wymiary: około 10 x 3,5 x 7 cm

Materiał: drewno/syntetyczny

Waga: 0,55 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...