Wczytuję dane...

Pacynki i Kukiełki

Współcześni rodzice często zastanawiają się, jaka zabawka byłaby w stanie odciągnąć ich pociechy od ekranu telewizora i komputerowego monitora. Na pewno musiałby to być przedmiot, który zainspiruje dziecko do oryginalnej zabawy i sprawi, że najmłodszy członek rodziny wybierze tradycyjną zabawkę zamiast wszechobecnej elektroniki. W tej roli świetnie sprawdzą się kolorowe pacynki i fantazyjne kukiełki. Nasz sklep proponuje ten rodzaj asortymentu zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wydaniu.

Czytaj więcej...

Można znaleźć u nas nie tylko tradycyjnego, pluszowego konia na kiju, ale także uwielbianego przez dzieci fioletowego jednorożca. Zdajemy sobie sprawę z tego, że cena jest istotną cechą każdego produktu, dlatego zadbaliśmy o to, aby zaoferować klientom kukiełki i pacynki, które posłużą przez długi czas, a ich zakup nie obciąży nadmiernie domowego budżetu.


Jak sprawić, aby dziecko było śmiałym, otwartym i ciekawym świata młodym człowiekiem? Warto pokazywać mu kreatywne formy spędzania czasu i zachęcać do tego, aby nie obawiało się od czasu do czasu popuścić wodzy swojej fantazji. Urządzanie domowych teatrzyków może być świetną zabawą, która nie tylko dostarczy maluchowi mnóstwo radości, ale także rozbudzi jego zmysł artystyczny. Do realizacji tego pomysłu na pewno przydadzą się kolorowe kukiełki, którymi można poruszać za pomocą sznurków. Dzięki produktom Small Foot każdy teatrzyk kukiełkowy przebiegnie zgodnie z obranym scenariuszem. Nie zapominajmy jednak, że teatr to często sztuka improwizacji. Fantazyjna kukiełka może być dla dziecka doskonałą inspiracją do wygłoszenia humorystycznego monologu, który rozbawi całą rodzinę.


Zarówno kolorowy koń na kiju, jak i teatralna pacynka przedstawiająca dowolną bajkową postać, to kreatywne zabawki, które sprzyjają intelektualnemu rozwojowi dziecka i stymulują jego wyobraźnię. Kup je dla swojego malucha, jeśli chcesz podarować mu nietuzinkowy i jednocześnie inspirujący prezent. Każdy malec będzie zachwycony, gdy przekona się, jak fajnie jest bawić się pluszowymi kukiełkami.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów