Wczytuję dane...
Model: 10278
Realizacja zamówienia: 10 miesięcy
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Jednorożec na kiju marki SMALL FOOT to wysokiej jakości zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Ten piękny koń na kiju w kolorze fioletowym, ma białą grzywę, zapleciony warkocz, ozdobne, kolorowe tasiemki oraz jasne ogłowie. Jest zabawką lekką, wykonaną z przyjemnego w dotyku materiału, osadzoną na stabilnym kiju pokrytym miękką tkaniną. Jego atrakcyjny wygląd będzie cieszył oko nie tylko każdego dziecka, ale również dorosłych.

Zabawki na kiju dla dziecka są doskonałą okazją do rozwijania kreatywności, pobudzania wyobraźni, okazją do wspólnej, fantastycznej zabawy z rówieśnikami. Mali poszukiwacze przygód mogą wymyślać przeróżne scenariusze zabawy, a koń na kiju może być wówczas towarzyszem wędrówek, przyjacielem czy powiernikiem sekretów. Wszystko zależy od wyobraźni dzieciaków!

Koń na kiju może być również rekwizytem podczas przedstawień teatralnych urządzanych przez twoją pociechę. Zabawa w teatr wspomaga rozwój inteligencji, mowy, myślenia abstrakcyjnego, improwizacji i wyrażania myśli, a także zachęca do współdziałania. Wspólne wymyślanie tematu przedstawienia, podział na role, przygotowywanie inscenizacji, w końcu podziw zaproszonych widzów - to dopiero frajda i cudowny czas spędzony razem!

Jako, że dzieci potrzebują dużo ruchu, są pełne energii, zabawki na kiju pomagają stymulować ich rozwój ruchowy. Dziecko może wcielić się w rolę jeźdźca odwiedzającego niezliczone miejsca zarówno te istniejące jak i wymyślone.

Zbliżają się urodziny Twojego smyka? Jednorożec na kiju marki SMALL FOOT świetnie sprawdzi się jako prezent dla Twojej pociechy i na pewno wywoła uśmiech na jego twarzy.

Kup zabawkę na kiju dla dziecka i pozwól mu przenieść się w niezwykłą krainę jednorożców, wyprawić w bajkowy, magiczny świat, pełen wspaniałych przygód i niespodzianek!

Sklep Maludas oferuje szeroką gamę oryginalnych i bezpiecznych zabawek dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wymiary: około 90 x 12 x 26 cm

Materiał: drewno/plusz

Waga: 0,46 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...