Wczytuję dane...
Model: 10896
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Aby dziecko prawidłowo się rozwijało, potrzebuje poznawać i uczyć się o świecie, a także musi być aktywne fizycznie. Niestety w dobie internetu coraz trudniej przekonać małe dzieci do zabawy na świeżym powietrzu, która jest niezbędna dla wypracowania prawidłowej motoryki oraz nabycia odporności i zdrowia. Jednakże istnieją dość proste sposoby, aby zachęcić dzieci do wyjścia na zewnątrz jak chociażby legendarna, dobrze znana zabawa z bańkami mydlanymi!

Zestaw do baniek mydlanych od SMALL FOOT to genialny w swojej prostocie produkt, który umożliwia całkowicie bezpieczną i radosną zabawę z mnóstwem mydlanych bąbelków. Zabawka została zaprojektowana tak, że można jej używać na kilka sposobów: dmuchając, obracając się z nią wokół własnej osi czy nawet w biegu. Co więcej, każda z metod przyniesie inne efekty – bańki dmuchane osiągną największe rozmiary, baniek kręconych będzie najwięcej, a bańki w biegu uzyskają niesamowite kształty. Bańki mydlane to zabawa znana od dziesięcioleci i z pewnością nikomu nie jest ona obca. Z wykorzystaniem takiego produktu można stworzyć mnóstwo gier i zabaw jak np. próby podbijania bańki jak piłki za pomocą nóg, zawody w stworzenie większej bańki itd. Opcji jest co niemiara, a dzieci będą ograniczone tylko przestrzenią i swoją wyobraźnią.

Komplet do baniek mydlanych od SMALL FOOT jest wyrobem całkowicie bezpiecznym, stworzonym tak, aby dziecko nie mogło zrobić sobie krzywdy podczas zabawy z nim. Wszystkie ostre krawędzie zostały zaokrąglone, a sama zabawka jest na tyle duża, że nie ma możliwości jej połknięcia. Zalecamy jednak by podczas zabawy z bańkami mieć oko na malucha i nie pozwalać mu chociażby przebijać baniek językiem.

Zestaw do puszczania baniek SMALL FOOT zawiera przyrząd do wytwarzania baniek oraz butelkę z przygotowanym płynem mydlanym.

Rodzice, którzy zdecydowali się zakupić ten produkt, potwierdzają poprzez swoje opinie zadowolenie swoich pociech. Zaznaczają oni, że wyrób jest trwały a jego cena atrakcyjna.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie!

Wymiary: 13 × 34 cm

Waga w pudełku: 0,53 kg

Wiek: od 3 lat

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...