Wczytuję dane...
Model: 10838
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972108388
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Gdy nadchodzi wiosna, a ciepłe dni i słoneczna pogoda zachęcają, by zająć się sianiem kwiatów i sadzeniem warzyw w ogrodzie, warto rozejrzeć się za sposobem, by te proste prace ogrodowe zmienić w rozrywkę dla całej rodziny. Sklep Maludas specjalnie na tę okazję wprowadził do swojej oferty zestaw małego ogrodnika. Sprawi on, że Twoje dziecko również będzie mieć udział w tworzeniu pięknego ogrodu, który wkrótce zakwitnie żywymi, wyrazistymi barwami. To nie tylko sposób na interesujące zajęcie dla Twojej pociechy, ale również szansa na praktyczną naukę poprzez zabawę.

Zestaw małego ogrodnika składa się z czterech elementów: zielonych grabek do liści, czerwonej łopatki, żółtej łopatki oraz niebieskich grabek. Sztyl wykonany jest z jasnego drewna, odpowiednio oszlifowanego, aby było przyjemne w dotyku i nie zawierało drzazg. Końcówka to metal pokryty farbą - wystarczająco sztywny, by narzędzia spełniały swoje funkcje ogrodnicze, ale jednocześnie odpowiednio elastyczny, by był bezpieczny dla mniejszych dzieci, które nie mają jeszcze wprawy w obsłudze łopatki.

Zabawki ogrodowe dla dziecka pozwolą lepiej poznać otaczający je świat i zrozumieć, jak to się dzieje, że z ziemi wyrastają kwiaty i warzywa. Wykorzystując te cztery narzędzia, nauczysz swoją pociechę, jak spulchniać ziemię, formować grządki, wyrywać chwasty i usuwać je przy pomocy grabek, a także przesadzać rośliny już będące w ziemi. Może w ten sposób zapoczątkujesz pasję, która sprawi, że w przyszłości Twoje dziecko zostanie ogrodnikiem i będzie żyć w zgodzie i harmonii z naturą.

Kup teraz cały zestaw, by nauczyć swojego malucha szacunku do przyrody i pracy rąk ludzkich. Zabawki ogrodowe dla dziecka ważą łącznie 1,31 kg, mają wymiary ok. 72 x 2 cm i przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia. Podana cena dotyczy wszystkich czterech elementów, które wykonane są z wytrzymałych materiałów, a jakość produktu potwierdza marka Small Foot. To jedna z najbardziej renomowanych firm produkujących zabawki, których bezpieczeństwo potwierdzone jest odpowiednimi atestami.

Wymiary: około 72 x 2 cm

Materiał: drewno/metal

Waga: 1,31 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...