Wczytuję dane...

Kolejki

Pojazdy to jedna z bardziej lubianych przez dzieci kategoria zabawek. Kręcące się kółka to atrakcja nie tylko dla chłopców, ale również dla dziewczynek. Samochodziki najróżniejszych kształtów i modeli cieszą się sporą popularnością. Specjalne miejsce przeznaczone jest dla kolejek, których niezaprzeczalny urok zachęca dzieci do wielogodzinnej zabawy.

Czytaj więcej...

Jaką kolejkę wybrać?

Szeroki wybór kolejek zaskakuje każdego klienta. Wśród dostępnych produktów można nabyć metalowe, plastikowe i drewniane kolejki. Oferowane przez producentów całe zestawy z torami i infrastrukturą miasta, potrafią zająć pociechy przez długie godziny, gwarantując rodzicom zasłużony odpoczynek. Warto czasem zaangażować się budowanie torów i składanie kolejek. Taka zabawa sprzyja zacieśnianiu więzi z dzieckiem. Który model najbardziej nadaje się dla twojego malucha? W dużej mierze zależy to od wieku. Dla starszego, bardziej sprawnego manualnie dziecka, idealna będzie kolejka z wieloma elementami do samodzielnego montaż. Dla malucha lepszy będzie prosty model, składający się z kilku podstawowych elementów.  Nasz sklep oferuje kolorowe, drewniane kolejki, których bajeczne kształty i kolory z pewnością zachęcą dziecko do zabawy. Ich niewysoka cena, dobra jakość, nietoksyczna farba a przed wszystkim piękny wygląd, doskonale wpłyną na rozwój małego człowieka. 


Jakie zalety mają kolejki dla dziecka?

Po pierwsze, to niesamowicie barwne zabawki, które wpływają na poczucie estetyki dziecka. Samo zbudowanie pojazdu wymaga kreatywności, wytrwałości i logicznego myślenia. Sprzedawane przez nas zabawki kształtują cierpliwość i determinację w dążeniu do celu. Dopasowywanie poszczególnych elementów rozwija umiejętności manualne, uczy kształtów i kolorów. Niektóre produkty posiadają sznureczek do ciągnięcia, więc również strefa fizyczna jest stymulowana podczas zabawy. Konieczność zachowania równowagi i umiejętne ciągnięcie pojazdu uczą koordynacji ruchowej. 


Dobry producent to podstawa. Dlatego oferujemy Ci produkty dobrych marek takich, jak Viga. Kup swojemu maluchowi kolejkę i zapewnij mu godziny przyjemnej i ciekawej rozrywki. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów