Wczytuję dane...

Jeździki

Jeździki pojazdy przeznaczone są dla maluchów już od drugiego roku życia. Kolorowe, o bajecznych kształtach, stanowią nie lada atrakcję dla każdego dziecka! Poszczególne modele wyposażone są w różnorodne funkcje oraz dodatki, takie jak barierkę dla najmłodszych, zdejmowaną rączkę dla rodzica, wydający dźwięki klakson itp. 

Czytaj więcej...

Wybór jeździków jest bardzo duży, dlatego rodzice bez problemu znajdą taki, który odpowiada zainteresowaniom ich dziecka! Nasz sklep oferuje jeździki przypominające samochody wyścigowe, wozy strażackie lub policyjne, taksówki, autobusy, a także wiele innych. Dostępnych jest także duży wybór modeli dedykowanych dziewczynkom, na przykład pojazd małej królewny czy samochód z postaciami z "Krainy Lodu". 


Jeździki pojazdy sprawiają maluchom mnóstwo radości, a także zapewniają im zabawę na długi czas. Kup swojemu dziecku taki pojazd, a przekonasz się, ile będzie miał dzięki temu frajdy! Ponadto, tego rodzaju zabawka zachęca malucha do aktywności ruchowej. Wygodne, wyprofilowane siedziska zapewniają komfort podczas długotrwałej zabawy, a dodatkowe funkcje pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność. 


Dzięki zdejmowanym elementom, takim jak uchwyt do popychania czy barierki, jeździki pojazdy rosną razem z dzieckiem i mogą mu służyć przez dłuższy czas. Większość modeli, które oferuje nasz sklep, przeznaczona jest dla maluchów, które ukończyły pierwszy rok życia. Proponujemy jeździki takich marek jak Feber, Kiddieland, Milly Malli czy Small Foot


Cena pojazdu, w zależności od producenta oraz modelu, waha się od około 100 do blisko 500 złotych, każdy może więc znaleźć propozycję, która odpowiada jego możliwościom finansowym. 


Jeździki pojazdy to świetny prezent dla dziecka, które ukończyło pierwszy rok życia i właśnie uczy się samodzielnie chodzić. Niektóre pojazdy mogą jednocześnie pełnić rolę chodzika i pomogą maluszkowi pewnie się poruszać po całym domu. Jeździk jest także idealną propozycją dla kilkulatka, który chętnie wykorzysta go do zabawy. Atrakcyjny wygląd pojazdów bez wątpienia wywoła uśmiech na twarzy każdego małego kierowcy! 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów