Wczytuję dane...

Gokarty dla dzieci

Zabawa to sedno każdego dzieciństwa. Współczesne dzieci mają dostęp do produktów, o których ich rodzice nawet nie mogli marzyć, ponieważ nowoczesne rozwiązania i wielofunkcyjność wtedy były nie do pomyślenia. Obecnie są czymś zupełnie normalnym i powszechnym. Nikogo nie dziwi, że najnowsze zabawki mają coraz więcej różnorodnych zastosowań i obok dobrej zabawy, nierzadko uczą lub wspomagają rozwój. Nasz sklep w kategorii pojazdy oferuje właśnie asortyment o wielu właściwościach, który pokochały już setki najmłodszych użytkowników. Kup gokarty dla dzieci i przekonaj się, jak wiele radości może sprawić taka zabawka.

Czytaj więcej...

Proponujemy wygodne pojazdy, które przypadną do gustu nie tylko chłopcom, ale też dziewczynkom. Nasze produkty posiadają wyprofilowane i wygodne siedzenia, z których łatwiej sterować pojazdem. Naprzeciwko znajduje się kierownica, za pomocą której dziecko decyduje o kierunku jazdy i zdobywa swoje pierwsze doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu czterokołowca. Konstrukcja wszystkich produktów zbudowana jest na trwałych i solidnych częściach, zapewniających dziecku nie tylko wygodę, ale przede wszystkim bezpieczeństwo w trakcie kierowania pojazdem. Podstawę stanowią solidne koła, które z powodzeniem radzą sobie na twardej nawierzchni takiej jak asfalt, jak i nierównej polnej drodze lub bocznych ścieżkach. Dzięki odpowiednim zabiegom konstrukcyjnym, gokartowi nie jest straszna żadna droga. Dziecko może swobodnie przemieszczać się pojazdem podczas leśnych spacerów, jak i parkowymi alejami. 


Niewątpliwą zaletą pojazdu jest kształtowanie motoryki dziecka. Maluch uczy się koordynować własny ruch i przewidywać następstwo określonych działań, a także planować trasę i poszczególne etapy jej realizacji. Produkty dostępne są w kilku odsłonach kolorystycznych, dzięki czemu można dopasować model zarówno do chłopca, jak i dziewczynki. W większości z nich siedziska są regulowane, niektóre wyposażone są w pedały. Cena poszczególnych modeli zależy m.in. od dostępnych funkcji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów