Wczytuję dane...
Model: 10621
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972106216
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Matryoshka dla dzieci to jedna z najstarszych i najbardziej lubianych zabawek. Matryoshka zabawka marki Small Foot wykonana została z jakościowego drewna. To ciekawa wersja tradycyjnych figurek - lalki zostały zastąpione niedźwiadkami. Przyjazne misie to postacie uwielbiane przez dzieci. Największy miś ma wymiary 10 x 5 x 5 cm, waga całego zestawu to 0,16 kg. To zabawka skierowana do dzieci od 3 roku życia.

Matryoshka zabawka to zestaw, który umożliwia wyciąganie coraz mniejszych niedźwiadków z wnętrza większych figurek. Kiedy już dziecko wyciągnie każdego misia, będzie mogło zapoznać się z całą rodziną niedźwiadków! Ta matryoshka dla dzieci składa się z czterech figurek.  Największy, ciemnobrązowy miś stanowi główną figurkę. Kolejna postać to pewnie niedźwiedzica. Dwie następne to małe niedźwiadki - dzieci. Matryoshka zabawka wspomaga rozwój zdolności manualnych i motorycznych maluchów. Wyciąganie figurek, a następnie dokładne składanie zestawu jest niełatwym ćwiczeniem. Matryoshka dla dzieci, po wyciągnięciu wszystkich niedźwiadków, może posłużyć także do organizacji zabaw kreatywnych. Odgrywanie scenek z życia i zabawa w grupie to zajęcia, które rozwijają wyobraźnię i umiejętności nawiązywania relacji. Integracja z rówieśnikami jest bardzo ułatwiona, dzięki tego typu kreatywnym zabawkom. Matryoshka zabawka to kompaktowy zestaw, który można zabrać ze sobą wszędzie. Jakościowe, wyselekcjonowane drewno gwarantuje długotrwałość i duży stopień odporności na różne czynniki zewnętrzne.

Ta matryoshka dla dzieci to jedna z ekologicznych zabawek drewnianych marki Small Foot. Firma ta znana jest z produkcji zabawek rozwojowych i kreatywnych, przyjaznych maluchom. Nasz sklep oferuje bogatą ofertę produktów, które wspierają rozwój wyobraźni i zdolności manualnych najmłodszych. Dostępne są także zabawki edukacyjne dla starszych dzieci. Atrakcyjna cena łączy się w tym wypadku z wysoką jakością, bezpieczeństwem i solidnym wykonaniem. Kup matryoshkę zabawkę i obserwuj jak Twoje dziecko ćwiczy zdolności motoryczne i rozwija wyobraźnię!

Wymiary: około 10 x 5 x 5 cm,

Materiał: drewno

Waga: 0,16 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...