Wczytuję dane...
Model: 2489
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972024893
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Drewniana gra sudoku marki Small Foot przeznaczona jest dla dzieci od 6 roku życia. Ta łamigłówka, pozytywnie wpływa na pamięć i zdolność myślenia analitycznego. Łamigłówka sudoku jest lubiana przez osoby w różnym wieku. Gra sudoku staje się coraz bardziej popularna zwłaszcza wśród miłośników krzyżówek i gier logicznych. Nic w tym dziwnego, ponieważ poprawne ułożenie sudoku wymaga dużej dozy skupienia i umiejętności na wyższym poziomie. Dlatego rozwiązanie tej łamigłówki tak bardzo cieszy.

Ta gra sudoku została w całości wykonana z drewna. Zamiast wpisywania cyferek, należy umieszczać drewniane słupki w odpowiednich lukach. Jakie są zasady tej gry? Gra składa się z 9 kwadratowych obszarów i 81 drewnianych cyferek. Chodzi o ułożenie cyferek w taki sposób, aby każda z nich występowała tylko raz w kwadratowym obszarze, poziomym wierszu oraz pionowej kolumnie. Dostępne cyfry od 1 do 9 wyróżniają się dodatkowo kolorami. Dlatego w każdym wierszu, kolumnie i kwadracie dany kolor może pojawić się tylko raz. Warto układać cyferki na różne sposoby, aby urozmaicić grę. Łamigłówka  rozwiązywana jest zazwyczaj w pojedynkę. Można jednak wymieniać się planszą do gry i urządzać zawody. To doskonała gra, która zachęci młodsze i starsze dzieci do zabawy bez prądu. Dodatkowym atutem drewnianego sudoku jest możliwość wielokrotnego układania. Nie trzeba skreślać błędnych układów ani zaopatrywać się w kolejne kartki.

Wymiary planszy to 25 x 25 x 3 cm, a waga 0,99 kg. Gra sudoku zapewni doskonałą rozrywkę  w domu, podczas podróży oraz w czasie wypoczynku w plenerze. Ta drewniana łamigłówka to produkt renomowanej marki Small Foot, słynącej z zabawek ekologicznych, kreatywnych, rozwojowych.

Nasz sklep oferuje dużą gamę produktów selekcjonowanych, przyjaznych dla dzieci. Drewniane produkty marki Small Foot wyróżniają się trwałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowych atutem tych jakościowych zabawek jest ich atrakcyjna cena. Kup drewnianą łamigłówkę sudoku i rozpocznijcie jej rozwiązywanie!

Wymiary: 25 x 25 x 3 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,99 kg

Wiek: od 6 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...