Wczytuję dane...
Model: 11163
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972111630
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

W dzisiejszym świecie matematyka odgrywa ogromną rolę. Nie bez powodu jest ona nazywana królową nauk - przecież pojawia się ona wszędzie, gdzie tylko spojrzeć. Nie sposób dać sobie rady bez jej znajomości, choćby w podstawowym stopniu. Powinien ją znać każdy i tę świadomość muszą mieć rodzice oraz wychowankowie naszych najmłodszych. Styczność z tą dziedziną nauki już od najwcześniejszych lat zapewni dziecku o wiele lepszy start w przyszłość, rozwinie i ułatwi kolejne przyswajanie wiedzy przez kolejne lata. Zatem definitywnie nie należy ignorować delikatnego wdrażania dziecka w świat matematyki już od małego, a raczej pokazać mu, że wcale nie jest to nudne ani trudne, co nastawi go pozytywnie na przyszłość.

Kolorowa tabliczka mnożenia

W naszym sklepie internetowym niewątpliwie znajdziesz potrzebne do tego akcesoria rozwijające, a jednym z nich jest drewniana tabliczka mnożenia. To prosta i intuicyjna zabawka w atrakcyjnej cenie. Kup sprawdzony, świetnej jakości produkt, który zapewniamy, a Twoja pociecha Ci za to podziękuje. Kolorowa tabliczka mnożenia dla dzieci jest skonstruowana z wytrzymałego, odpornego na czas i intensywne użytkowanie jasnego drewna.

Całość składa się z drewnianego, prostego pudełka w kształcie kwadratu, w którym znajduje się osiemdziesiąt jeden otworów, przeznaczonych na tyle samo kostek. Pudełko tabliczki mnożenia dla dzieci ma wymiary 17 x 17 x 2, waży jedynie 0,31 kg i jest bardzo poręczne. Może z niego korzystać każde dziecko już od szóstego roku życia. Ta kolorowa tabliczka mnożenia jest bogata w wielokolorowe kostki, na których umieszczone są kolejne działania tabliczki mnożenia od 1x1, na 9x9 zakańczając. Każdy kolejny zakres ma swój kolor, stąd dziewięć żywych, pobudzających kolorów. Na odwrocie każdej kostki znajduje się wynik iloczynu, dzięki czemu dziecko w łatwy i efektywny sposób jest w stanie nauczyć się wszystkich działań z drewnianej tabliczki mnożenia. Schludny, atrakcyjny i wesoły wygląd tabliczki mnożenia zabawki sprawia, że będzie się wpisywał w każdy dziecięcy pokój i zachęcał sobą do zabawy.

Wymiary: około 17 x 17 x 2 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,31 kg

Wiek: od 6 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...