Wczytuję dane...

Akcesoria do ogrodu

Akcesoria do ogrodu przyciągają uwagę swoimi różnorodnymi kolorami i zachęcają maluchy do zabawy. Dzieci chcą we wszystkim naśladować dorosłych, dzięki zabawkom ogrodowym będą mogły aktywnie uczestniczyć w pracach na grządkach i rabatkach oraz trawnikach. Mogą one przydać się na działce lub w przydomowym ogrodzie. Dzieci przez zabawę i towarzyszenie dorosłym w naturalny sposób uczyły się, co należy po kolei wykonywać w pracach ogrodniczych. Nauka przez zabawę odbywa się samoczynnie, jest przyjemnością i przenika w sposób niezauważalny.

Czytaj więcej...

Nie są one duże, łatwo je zabrać ze sobą wyjeżdżając do rodziny na wieś lub na działkę ze znajomymi. Nie będą zajmowały dużo miejsca podczas przechowywania.

Akcesoria do ogrodu znajdą swoich entuzjastów w przedszkolu oraz w szkole. Dzieci w przedszkolu mogą się nimi bawić oraz wykorzystać do prac, jakie przygotują dla nich wychowawczynie. Starsze dzieci mogą użyć ich jako narzędzia pracy na przyrodniczych kółkach. Wyposażenie w zabawki ogrodowe uczyni każdą placówkę bardziej atrakcyjną a proponowane zajęcia staną się ciekawsze.


Zestawy zawierają komplet akcesoriów ogrodowych i sprawią, że kilkoro dzieci może doskonalić pracę w grupie poprzez podział obowiązków i współpracę. Kilka różnych narzędzi sprawi, że będą musiały ustalić kto jaką pracę wykonuje i zdecydować czego użyją. Będą mogły zamieniać się, by mieć szansę spróbować innego zajęcia i porównać z tym co same wcześniej robiły.

Kup swojemu dziecku akcesoria, które sprawią, że poczuje się jak ogrodnik i wielką frajdą będzie dla niego bezcenny czas spędzony z rodzicami lub dziadkami. Radość będzie wielka, gdyż wreszcie będzie można robić to samo co mama i tata, bez ryzyka skaleczenia się ostrym narzędziem albo trzymania łopatki za  uchwyt o zbyt dużych rozmiarach.

Cena jest przystępna i odpowiednia do proponowanych artykułów. Warto skorzystać z naszej oferty. Sklep oferuje zabawki bezpieczne dla dzieci, dlatego zarówno rodzice jak i nauczyciele mogą bez obaw zakupić zabawki ogrodowe.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów