Wczytuję dane...
Model: 6989
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972069894
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Edukacyjne pudełko sensoryczne dla dzieci służy do zgadywania, jaki przedmiot został umieszczony w środku. Zgadywanka polega na użyciu wszystkich zmysłów: dotyku, słuchu i wzroku. Integracja sensoryczna ma ogromny wpływ na późniejszy prawidłowy rozwój dziecka. Warto więc zaopatrzyć dziecko w takie ciekawe zabawki, już w pierwszych latach życia. To sensoryczne pudełko edukacyjne dla dzieci, przeznaczone jest dla najmłodszych od 3 roku życia.

Pudełko sensoryczne dla najmłodszych - zadbaj o rozwój swojego dziecka

Sensoryczne pudełko edukacyjne dla dzieci marki Small Foot to świetnie zaprojektowana zabawka sensoryczna. Zielone wejścia na ręce umożliwiają rozpoznanie zabawki na podstawie kształtu. Z kolei pod przykrywkami z wizerunkiem słońca i księżyca, znaleźć można otwory do podglądania przedmiotu. Szkiełka urozmaicone są jednak pryzmatem, więc nie tak łatwo jest odgadnąć zawartość. Zabawa w zgadywanie to również doskonałe ćwiczenie koordynacji oko - ręka. Niebieska rurka służy z kolei do wsłuchiwania się w odgłosy wydawane przez przedmiot. To zabawa, która nigdy się nie z nudzi. W pudełku można umieszczać różnorodne przedmioty, więc możliwości jest naprawdę dużo. Oprócz wsparcia procesu integracji sensorycznej, taka zabawa ma wiele innych zalet. Dziecko uczy się nazw przedmiotów, które odgaduje! Każde dziecko chętnie weźmie udział w tak ciekawej zabawie. Dodatkowo, kolorystyka i obrazki zachęcają do zabawy. Dzieci mogą bawić się również w grupie i wspólnie odgadywać zawartość pudełka!

To edukacyjne pudełko sensoryczne o wymiarach około 40 x 25 x 31 cm oraz wadze 1,9 kg, wykonane jest z jakościowego drewna. Produkty cenionej firmy Small Foot to niezwykle dopracowane zabawki rozwojowe, sporządzone z bezpiecznych materiałów. Marka Small Foot jest jednym z czołowych europejskich producentów zabawek ekologicznych. Nasz sklep posiada bogatą ofertę zabawek edukacyjnych i rozwojowych, przyjaznych dla dzieci. Atrakcyjna cena idzie tu w parze z wysoką jakością produktów. Jeden taki zakup przynosi wiele korzyści i służy dziecku latami. Kup sensoryczne pudełko edukacyjne dla dzieci i obserwuj, jak Twoje dziecko rozwija się i uczy z radością!

Wymiary: około 40 x 25 x 31 cm

Materiał: drewno

Waga: 1,9 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...