Wczytuję dane...

Namioty i Domki ogrodowe

Rozwijają sprawność fizyczną, pobudzają wyobraźnię i zapewniają świetną zabawę przez wiele godzin. Bajecznie kolorowe domki sprawdzą się równie dobrze w pokoju dziecinnym, jak i w ogrodzie. Bezpieczeństwo maluchów i atrakcyjna cena to nasze priorytety. Poznaj atuty domków oferowanych przez nasz sklep i spraw nieopisaną radość swojemu dziecku.

Czytaj więcej...

Domowy sposób na udaną zabawę

Dzieci kochają kryjówki, namioty i domki. Dają im one poczucie prywatności i przytulności. Osłonięte miejsca sprzyjają tajemnicom, uruchamiają wyobraźnię i budują świat fantazji. Nawet niewielki namiot, proponowany do małych przestrzeni, zaspokoi dziecięcą potrzebę chowania się. Doskonale sprawdzi się jako zamek, sklep bądź mieszkanie Indian.


Kompaktowa budowa namiotu, nie przeszkadza w organizowaniu wspólnego wypoczynku dla większej grupy dzieci. Nie tylko wnętrze, ale każda jego strona ma do zaoferowania coś interesującego. Otwierane drzwi i okna domku również poszerzają jego możliwości. A namiot ustawiony w ogrodzie, będzie dodatkową ochroną przed słońcem.


Jeśli nasze dziecko ma zadatki na małego artystę, wybierzmy namiot z tablicą lub rozkładanym biurkiem z podświetleniem. Te dodatkowe elementy będą wystarczające do wygodnego zrealizowania malarskich pasji i wykonania obrazów kredą czy kredkami. Ciekawe miejsce do rysowania uchroni ściany pokoju przed niechcianymi malunkami.


Specjalnie z myślą o bardziej aktywnych i ruchliwych pociechach, niektóre domki wyposażone zostały w ściankę wspinaczkową. Nieduża wysokość namiotu gwarantuje spokój rodziców, a dzieciom bezpieczną zabawę.


Domki ogrodowe wykonane są z atestowanych i trwałych materiałów. Nowoczesne rozwiązania zapewniają wysoką stabilność i wytrzymałość całej konstrukcji.  Prosty system montażowy namiotów sprawia, że łatwo się je rozkłada. Można je też bez problemu przenieść w dowolne miejsce. Złożone, po zakończonej zabawie, nie zajmują dużo miejsca, co ułatwia ich przechowywanie.


Namioty i domki ogrodowe to wymarzone centrum zabaw każdego dziecka. Kup model najlepiej spełniający wasze oczekiwania. Przekonasz się, że szczery uśmiech na twarzy twojej pociechy to najpiękniejszy widok dla każdego rodzica.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów