Wczytuję dane...

Tunel ogrodowy

Twoje dzieci są pełne energii? Nie wystarczają im zabawki, które już posiadasz w ogrodzie? Koniecznie skorzystaj z oferty naszego sklepu. Posiadamy szeroki asortyment zabawek ogrodowych, zapewniających milusińskim fantastyczną zabawę w ogrodzie połączona z rozwijaniem niezbędnych umiejętności. Kiedy nie wystarczają namioty i domki ogrodowe, warto sięgnąć po tunele ogrodowe dla dzieci, które gwarantują rewelacyjną zabawę połączoną z okrzykami radości.

Czytaj więcej...

Wybór odpowiedniego tunelu

Przed zakupem warto zastanowić się, jaki tunel spełni oczekiwania naszego dziecka. Nasz sklep posiada w swojej ofercie tunele rożnego rodzaju. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się produkty wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, którego nieoceniona odporność i wytrzymałość na warunki atmosferyczne, zachęca do zakupu. Producenci tworzą modele o różnych kształtach, stosują kolorowe dodatki, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Zabawka składa się z kilku kolorowych modułów, które możemy samodzielnie zmontować. Dostępne są również tunele wykonane z miękkiego materiału, które bez problemu można złożyć i spakować do niewielkiej torby. Ich zaletą jest niewysoka cena oraz fakt, ze po sezonie mogą posłużyć jako wyposażenie pokoju. 


Zalety zabaw w tunelu

Maluchy uwielbiają wszelką aktywność fizyczną. Tunel stwarza wiele możliwości do zabawy, a ich ilość zależy jedynie od kreatywności dziecka. Szybkie pokonywanie tunelu, czołganie się, chowanie przed rówieśnikami, to tylko niektóre z nich.  Ogromną frajdę sprawi rzucanie się miękkimi piłeczkami z jednego końca tunelu na drugi.


Sprawdzeni producenci

Jeśli chcesz, aby zakupiony tunel posłużył przez długie lata, kup produkt od sprawdzonego i cenionego producenta. Doświadczenie firm takich, jak Feber, sprawia, że produkowane zabawki są całkowicie bezpieczne i gwarantują komfort wspaniałej, beztroskiej zabawy. Dzieciom nie grozi nuda, a dorośli będą mogli znaleźć dla siebie kilka chwil na zasłużony odpoczynek w ogrodzie. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów