Wczytuję dane...
Model: 10945
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Układanie klocków to bez wątpienia ulubiona zabawa wielu dzieci. A co, gdyby tak nieco utrudnić to zadanie? Zabawka zręcznościowa z drewnianymi kostkami w zróżnicowanych kształtach nie tylko bawi, ale i uczy sprytu i zręczności. To doskonały zestaw, z którego razem z pociechami radość czerpać mogą także rodzice. Ułożenie wysokiej wieży na balansującej huśtawce wcale nie jest takie proste. Jednak praktyka czyni mistrza, więc do dzieła!

Gra balansująca z drewnianymi klockami

Zabawka balansująca to gra, która stworzona została specjalnie z myślą o najmłodszych. Zasady są bardzo proste, im wyższa wieża, tym lepiej. Przegrywa natomiast ten, kto jako pierwszy doprowadzi do jej zburzenia. Jak grać? Drewniane klocki dołączone do zestawu należy układać na balansującej huśtawce, która skutecznie utrudnia zadanie. To jednak nie wszystko. To nie uczestnik decyduje o tym, którą kostkę położy na rozchwianej podstawie. Przesądza o tym bowiem rzut kostką.

Wysoka jakość i funkcjonalność

Zabawka zręcznościowa oferowana przez nasz sklep składa się z 17 elementów, w tym z huśtawki balansującej oraz kostki. Wszystkie one wykonane zostały z najwyżej jakości certyfikowanego drewna FSC 100%. Dzięki temu są nie tylko bezpieczne, ale i niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych rodziców. Co więcej, do ich pomalowania użyto specjalistycznej farby nietoksycznej.

Nauka i zabawa w jednym

Gra balansująca to przede wszystkim świetna zabawka motoryczna. Jest niezwykle funkcjonalna, ponieważ umożliwia maluchowi rozwinąć umiejętności manualne, a przede wszystkim zręczność. Wbrew pozorom gra wcale nie jest taka prosta. Utrudnienie stanowi nie tylko balansująca podstawa, ale i same klocki o kształcie walca. Ich właściwe ułożenie wymaga bowiem cierpliwości oraz precyzji. Warto wspomnieć także, że zabawka może być również świetnym narzędziem do nauki kolorów, gdyż jej elementy są różnobarwne.

Atrakcyjna cena zabawki to tylko jeden z licznych atutów tej inwestycji. Kup ją, aby przekonać się, ile frajdy dostarczy całej rodzinie.

Wymiary: około 14 x 2 x 8,5 cm 
Materiał: drewno 
Waga w pudełku: 0,2 kg 
Wiek: od 3 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...