Wczytuję dane...

Akcesoria do pojazdów

Sam pojazd dla Twojego dziecka to za mało i poszukujesz unikalnego dodatku do gokarta lub elektrycznego pojazdu? Szukasz inspiracji do kolejnych zabaw na szosie, a może po prostu chcesz zwiększyć bezpieczeństwo podczas poruszania się po drodze? W tej kategorii odnajdziesz wszelakie gadżety, które dodatkowo uzbroją maszynę Waszego dziecka w samochód marzeń. Wasz potomek chce zostać następnym Robertem Kubicą? Proszę bardzo! Dzięki naszym produktom sprawisz, że pociecha jeszcze częściej będzie siadać za ulubioną kierownicą.

Czytaj więcej...

Proponowane przez nasz sklep artykuły nie tylko sprawią dzieciom więcej radości, ale przede wszystkim urozmaicą zabawę na drodze, przy okazji zwiększając też jego ochronę. Kup dziecku akcesoria, które sprawią, że będzie się czuł jak w pojeździe formuły 1, niczym zawodowy kierowca osiągając zawrotne prędkości mierzone prędkościomierzem marki BERG. A urządzając wyścigi ze swoimi kolegami czy koleżankami na pewno należy zadbać o boczne osłony do gokarta, które w trakcie walki o pierwsze miejsce zabezpieczą nogi najmłodszych. Chcesz mieć oko na pojazd nawet z dalszej odległości? Flaga zapewni, że z daleka będziesz wszystko widzieć.


Kategoria akcesoriów do pojazdów to również przyczepy, które okażą się przydatne w drodze do piaskownicy czy na boisko, do których zapakujesz zabawki, piłkę czy może nawet ulubione przekąski. Znajdziesz tu też dodatkowy fotelik dla pasażera, który zapewni komfortową jazdę dla dwóch osób – idealne na wspólne wycieczki. Kolizji można uniknąć dzięki odpowiedniej trąbce czy megafonowi – ostrzegając wszystkich dookoła, że na drodze porusza się kolejny pojazd.


A gdy po zabawie zdecydujecie się już na zaparkowanie oraz porządne czyszczenie na pewno do ochrony przyda Wam się pokrowiec, który zapewni, że siedzenie będzie suche, a brud się będzie trzymał z dala od wozu.


Przy każdym z oferowanych przez nas produktów znajdujących się w tej kategorii widoczna jest jego ocena, dostępność w sklepie oraz aktualna cena, które pomogą Wam w dokonaniu odpowiedniego wyboru.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów