Wczytuję dane...

Samochody dla dzieci

Dlaczego samochód?

Samochody i inne pojazdy to jedne z najczęściej wybieranych zabawek. Są ponadczasowe i uniwersalne, dzieci bawią się nimi od wieków.

Czytaj więcej...

Co decyduje o tym, że rodzice są zadowoleni z zabawki? Cena, jakość, oraz to, żeby zajmowała nasze pociechy na jak najdłuższy czas. Rodzice doceniają też zabawki rozwojowe, a takimi są wszelkie pojazdy, którymi dzieci potrafią bawić się bez końca. Niedrogie, wyjątkowo trwałe i uniwersalne są właśnie wszystkie pojazdy i auta. To nie zabawki, które zostaną rzucone w kąt po kilku miesiącach. Dzieci z nich właściwie nie wyrastają, bawią się nimi maluszki, przedszkolaki oraz dzieci w wieku szkolnym.


To stereotyp, że samochodami bawią się tylko chłopcy. Dziewczynki także docenią zabawę pojazdami, zwłaszcza takimi jak pociąg ze zwierzątkami marki Kiddieland. Dla najmłodszych maluchów warto wybrać drewniane pojazdy, które są dla nich bezpieczne i nie musimy się obawiać, że zostaną zniszczone lub połknięte. 


Pojazdy do rączki marki Viga (na przykład konik lub straż pożarna) to świetny wybór dla najmłodszych. Proste, drewniane ale także bardziej skomplikowane modele, kolorowe, z guzikami, wydające rozmaite dźwięki i melodie - do wyboru, do koloru. Każdy chłopiec i dziewczynka (oraz rodzice) znajdą coś, co trafi w ich gust.


Samochodziki bywają przydatne podczas zabawy w sklep, w straż pożarną, w policję, farmę, dom, wyścigi, warsztat samochodowy oraz wiele, wiele innych. Dzieci są bardzo kreatywne i niejednokrotnie zaskakują nas swoimi pomysłami. Nie masz pomysłu na prezent dla dziecka, którego nie znasz? Kup autko, pociąg, traktor lub cały zestaw różnych pojazdów, z których ucieszy się każde dziecko. Świetnym pomysłem może okazać się kupno lawety z samochodami lub dźwigu magnetycznego. Pokocha je każdy mały fan motoryzacji.


Zabawki posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE. Są wykonane ze sprawdzonych materiałów, nietoksyczne i bezpieczne. Spełniają wszystkie rygorystyczne normy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów