Wczytuję dane...
Model: 10712
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Tworzenie biżuterii z własnym imieniem albo imieniem rodziców to wielka frajda dla każdego dzieciaka! Świetnie odnajdują się w tym zajęciu także rodzice! Kolorowe koraliki do nawlekania dla dzieci w kształcie kosteczek z literkami zostały wykonane w całości z wysokiej jakości drewna. W zestawie znajdziemy również kolorowe sznureczki na, które nasze pociechy i Wy jako rodzice będziecie mogli nawlekać koraliki z literkami.

Aby nauczyć się czytać, trzeba najpierw poznać litery. W tym celu stworzono koraliki dla dzieci z literkami alfabetu. Nawlekając kolejne literki dziecko uczy się ich łączenia w sylaby i dłuższe wyrazy, może również próbować odczytywać słowa, ułożone przez dorosłego. To zabawa stymulująca naukę czytania i tworzenia własnych słów z poznanych literek.

Koraliki z literkami to aż ok. 300 sztuk kosteczek, z których można układać pojedyncze wyrazy jak i całe zdania. Możliwości są nieograniczone!

Nasz sklep posiada bogaty asortyment drewnianych zabawek. To tylko przykładowa propozycja, której celem jest zainspirowanie rodzica do dalszych poszukiwań w sklepie internetowym Maludas. Wiadomo bowiem, że każde dziecko cechuje się innymi preferencjami i każde ucieszy się z innej zabawki.

Wymiary: około 0.7 x 0.7 x 0.7 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,12 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...